انتخاب بهترین حیوانات خانگی

انتخاب بهترین حیوانات خانگی برای بچه ها

داشتن یک حیوان خانگی می تواند یک تجربه ی لذت بخش برای یک کودک باشد. انتخاب یک حیوان خانگی خوب می تواند سال ها شادی را به ارمغان بیاورد. مالکیت حیوانات نیز ممکن است فرصتی برای بچه ها برای یادگیری درس های زندگی ارزشمندی باشد زیرا آنها از یک موجود زنده مراقبت می کنند. مراقبت  از یک حیوان خانگی با مسئولیت و مواظبت بزرگسالان به کودکان حس مسئولیت می دهد. بعنوان پاداش اضافی، بعضی از حیوانات خانگی در عوض توجه به کودک، وی را مورد توجه قرار می دهند.

طبق گفته PetMD، حدود ۸۵ میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا با گربه زندگی می کنند. گربه ها خود را سرزنش می کنند، لازم نیست که راه بروند و از فضای عمودی استفاده کنید. این بدان معنی است که آنها راه های خلاقانه ای برای سرگرمی در داخل خانه، مانند بالا رفتن از طاقچه ها یا قفسه ها پیدا می کنند، اما فراموش نکنید که پنجه ها می توانند به مبلمان آسیب برسانند.

مایکل روب، مدیر اجرایی و مراقبت ساکنان در Bideawee، یک سازمان رفاه حیوانات و مرکز پذیرش با مکان هایی در منهتن، وستهمپتون و لانگ آیلند، گفت: گربه ها موجودات انفرادی هستند، “به طور کلی، آنها به تنهایی بهتر از دیگر حیوانات هستند”. ، نیویورک. گربه ها نیز بسیار خوابیده اند..

ماهی

ماهی یکی از حیواناتی است که شما می توانید در منزل خود از آن نگه داری کنید. نگاه کردن به مدت ۱۵ دقیقه به یک آکواریوم پر از ماهی می تواند استرس و نگرانی را از شما دور کنید. شنیدن صدای چرخش آب در آکواریوم آرامش را برای شما به ارمغان می آورد. ماهی از حیواناتی است که هیچ گونه صدایی ایجاد نمی کند و آرامش شما را بر هم نمیزند.

انتخاب بهترین حیوانات خانگی

گربه

نگه داشتن گربه در داخل خانه می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی سلامتی و شادی مادام العمر گربه داشته باشد. گربه های داخل خانه به مراتب کمتر از خطرات ناشی از فعالیت در فضای باز، از جمله بیماری ها، کک ها و کنه ها، قرار گرفتن در معرض مواد مضر، مبارزه با حیوانات دیگر و بیشتر، در معرض خطر هستند. با این حال، نگه داشتن گربه در داخل خانه چالش های خاص خود، از جمله حفظ تمرین و جلوگیری از خستگی. یادگیری نحوه نگه داشتن یک گربه در داخل خانه به حیوان خانگی خود اجازه می دهد تا زندگی طولانی، امن، شاد زندگی کند.

انتخاب بهترین حیوانات خانگی

سگ

نگه داشتن سگ در منزل بسیار متفاوت است از نگه داشتن ماهی و یا حیوانات آرام. شما می بایست به انتخاب ژن حیوان بسیار دقت کنید. برخی از حیوانات ذاتا اهلی نیستند و اگر شرایط سختی برای آن ها به وجود بیاید، احتمال این وجود دارد که حیوان آرامش خود را از دست بدهد و به شما یا فرزندتان آسیب برساند.

حیوانی که شما در منزل خود نگه داری می کنید، می بایست مرتب به پیش یک دامپزشک برود و واکسن مربوط به خود را بزند.

انتخاب بهترین حیوانات خانگی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.