فاطمه عبادی عصر جدید

اگر از بینندگان مسابقه عصر جدید باشید حتما فاطمه عبادی را می شناسید. او یکی از فینالیست های مسابقه استعدادیابی عصر جدید است که آهسته و پیوسته تا مرحله نهایی بالا آمد. فاطمه عبادی در عصر جدید یکی از استعدادهای درخشانی است که شانس زیادی برای کسب رتبه برنده نهایی عصر جدید را دارد. نقاشی با شن روی شیشه هنری است که او در اجراهایش به کار گرفته است.

فاطمه عبادی متولد ۱۳۶۸ در بندر ماهشهر است. او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی از رشته گرافیک است و در حال حاضر نیز گرافیک و نقاشی سیاه قلم کار می کند. عبادی متاهل است و صاحب یک فرزند پسر است. او مانند جادوگری ماهر انگشتانش را به قلم مو و شن ها را به رنگ های رنگارنگ نقاشی تبدیل می کند.

فاطمه عبادی عصر جدید

اجرای اول فاطمه عبادی

اولین اجرای او در شب بیستم مرحله اول شکل گرفت که با تحسین داوران، تماشاچیان و مجری برنامه احسان علیخانی مواجه شد. اجرای اول فاطمه عبادی در مورد خوزستان بود که در ابتدا با جنگ آغاز شد و سپس به موضوع هوای خوزستان پرداخت. او توانست در ۵ دقیقه روایتی بی نظیر از زمان جنگ تا به امروز خوزستان را به تصویر بکشد. در پایان او روی تصویری که خلق کرده بود نوشت : “خوزستان هوا ندارد. هوای خوزستان را داشته باشید”. این جمله با تذکر داوران مواجه شد. آریا عظیمی نژاد به لیل نوشتن این جمله در ابتدا رای قرمز داد اما بعد نظرش را عوض کرد و رای را به سفید تغییر داد تا فاطمه عبادی با ۴ رای سفید به مرحله بعد صعود کند.

 

اجرای مرحله دوم فاطمه عبادی

او در مرحله بعدی اجرایی در خصوص کودکان سرطانی را به نمایش گذاشت که همانند مرحله قبل باز هم توانست تحسین داوران را بر انگیزد. تمامی داوران با دادن رای سفید به او تایید کردند که او شایسته رسیدن به مرحله بعد است. در این مرحله از اجرای او، همسرش در پشت صحنه حضور داشت. رویا نونهالی در واکنش به اجرای دوم او گفت: تا کی حرف حساب بزنیم؟ زبان تصویر اجرای شما کاملا گویا بود.

فاطمه عبادی عصر جدید

امین حیایی اجرای او را نمایشی از امید و آرزو خواند و آن را تحسین برانگیز خواند و گفت اجرای شما با یک حرکت دست شادی رو تبدیل به غم میکرد که بی نظیر بود.

سید بشیر حسینی تنها گفت من برای تمام بیماران آرزوی سلامتی می کنم. آریا عظیمی نژاد اعلام کرد به دلیل تند بودن تبدیل تصاویر به هم قصد داشته رای قرمز بدهد، اما به خاطر حس خوب اجرا، رای سفید داد. داوران دیگر در واکنش به حرف های عظیمی نژاد گفتند به دلیل بیشتر بودن پلان های اجرا، سعی شده سریع تر تصاویر  به هم تبدیل شوند.

خانم فاطمه عبادی در پاسخ به نظر آریا عظیمی نژاد گفت: دلیل اینکه تصاویر سریع تر بهم تبدیل شده اند گذر از مرحله بیماری سرطان و رسیدن به بخش امید بخش پس از سرطان بوده است.

او در پایان، اجرای خود را اول به تمام کودکان مبتلا به سرطان در تمامی دنیا و سپس به کودکان سرطانی بیمارستان بقایی اهواز تقدیم کرد. در طی برنامه احسان علیخانی اعلام کرد خانم عبادی هفته ای دو الی سه بار به دیدار کودکان مبتلا به سرطان این بیمارستان می رود و دغدغه مند کمک به آنان است.

 

اجرای نیمه نهایی فاطمه عبادی

اجرای مرحله نیمه نهایی فاطمه عبادی در مورد بچه های کار بود او توانست با نقاشی روی شن روایتی بی نظیر از این کودکان نمایش دهد. این اجرا بسیار مورد توجه داوران قرار گرفت و هر ۴ داور قبل از به پایان رسیدن اجرا رای های سفید خود را فشردند.

در پشت صحنه اجرای نیمه نهایی پسر فاطمه عبادی نیز حضور داشت. در این مرحله او توانست با بیشترین تعداد آرای مردمی یعنی ۴۶۰۳۴۴۰ رای بین بقیه فینالیست ها، به مرحله پایانی این مسابقه استعدادیابی صعود کند و رکورد تعداد رای را در این برنامه بشکند.

 

 

 

او در کنار محمد زارع، گروه دختران نینجا، سعید فتحی روشن و پارسا خائف به فینال عصر جدید صعود کرده اند. باید تا شب عید غیر یعنی ۲۸ مرداد منتظر ماند تا برنده نهایی عصر جدید مشخص شود.

آدرس اینستاگرام فاطمه عبادی در عکس زیر قابل مشاهده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code