سعید فتحی روشن کیست ؟

اگر شما هم از بینندگان برنامه عصر جدید باشید، حتما سعید فتحی روشن را می شناسید. سعید فتحی روشن یکی از شرکت کنندگان برنامه استعدادیابی عصرجدید است که از شبکه سه سیما پخش می شود. استعداد او در زمینه شعبده بازی است و توانسته اجراهای باورنکردنی را نمایش دهد که داوران و تماشاچیان را شگفت زده کرده است. در ادامه با ایده آل مگ همراه باشید :

سعید فتحی روشن کیست؟

سعید فتحی روشن یکی از شعبده بازان و منتالیست های ایرانی است. او متولد ۱۵ آذر ماه ۱۳۵۹ در تهران است. از سمت مادری او اصلیتی کردستانی دارد و پدرش ترک زبان است. آموزش شعبده را از ۱۲ سالگی آغاز کرده است و نخستین استاد او علی گل یاس از دوستان پدرش بود و برای ادامه آموزش از استادان سوئدی و آلمانی کمک گرفت. او شعبده را ادامه داد تا با منتال مجیک آشنا شد و مسیر جدیدی را در پیش گرفت. فتحی روشن از ۲۱ سالگی فعالیت تخصصی خود را در زمینه ی ذهن خوانی یا منتالیست آغاز کرد.

سعید فتحی روشن شعبده باز، منتالیست، شعبده باز، هیپنوتیزم کار و ذهن خوان است و قبل از عصر جدید نیز اجراهایی در تلوزیون و مراسم های بزرگ دیگر داشته اما هیچکدام به این اندازه دیده نشد.

 

سابقه کارهای سعید فتحی روشن

او در سال ۱۳۹۱ مجموعه ی “این مرد جادویی نیست” را توانست با مجوز وزارت ارشاد منتشر کند. پس از آن مجموعه ۱۳+۱ را تولید کرد که اولین مجموعه تخصصی در حوزه منتال در ایران بود و استقبال زیادی از آن شد که موجب تغییر گرایش بسیاری از شعبده بازان فارسی زبان به سمت منتال شد.

سعید فتحی روشن یکی از معروفترین و سرآمدترین افراد شعبده کار در ایران است و قبل از برنامه عصر جدید نیز در این زمینه مشهور بوده است اما این برنامه توانست سکوی پرتابی برای او باشد.

شعبده بازی های سعید فتحی روشن

فتحی روشن عضو انجمن شعبده بازان آمریکا و نفر اول شعبده در جشنواره سراسری شعبده ایران است پس تعجبی ندارد که اجراهایی بسیار حرفه ای و تعجب برنگیز را در عصر جدید به نمایش گذاشته است.

او در برنامه عصر جدید توانست اجراهایی خیره کننده را به نمایش بگذارد که موجب تحیر و شگفتی حضار و بینندگان از کارهایش شده است. او در هر مرحله توانست با گرفتن آرای سفید از داوران و همچنین رای مردم به مرحله فینال صعود کند و یکی از اصلی ترین شانس ها برای برنده نهایی عصر جدید است. غیر از فتحی نژاد، دختران نینجا ، محمد زارع ، فاطمه عبادی و پارسا خائف به این مرحله صعود کرده اند که رقیبان سرسختی برای این منتالیست هستند.

 

اجرای اول سعید فتحی روشن در عصر جدید

او شرکت کننده چهارم از شب اول برنامه عصر جدید بود. فتحی روشن قبل از اجرای نمایش اول در عصر جدید گفت: منتال یعنی با یک قلم، پاکت و دفترچه میتونم با ذهن شما بازی کنم”

او در اجرای اول خود یک تخته آورده بود که قرار بود داوران به همراه مجری برنامه و همه تماشاچیان یک بازی فوتبال را پیش بینی کند. او یک پاکت تهیه کرده بود و گفت من از قبل برآورد ذهن همه شما را پیش بینی کرده ام. او تمام نتیجه ها را درست پیش بینی کرده بود که باعث حیرت داوران شد. در ادامه می توانید ویدئوی پیش بینی بازی فوتبال فتحی روشن را مشاهده کنید.

اجرای مرحله دوم سعید فتحی روشن در عصر جدید

در مرحله دوم او از امین حیایی خواست لباس های یک تصویر را رنگ کند و گفت از قبل رنگ ها را پیش بینی کرده است. بعد از تمام شدن رنگ آمیزی توسط امین حیایی او دقیقا همان رنگ لباس ها را پوشیده بود. علاوه بر این او یک حوله پوشیده بود که از خانم نونهالی خواست قیمت حوله را پیش بینی کند. نونهالی گفت ۸۶۰ هزار تومان که فتحی روشن اتیکت قیمت حوله را کند و تحویل داوران داد که دقیقا همان عدد بود. در ادامه می توانید اجرای مرحله دوم سعید فتحی روشن را مشاهده کنید

اجرای نیمه نهایی سعید فتحی روشن در عصر جدید

در اجرای نیمه نهایی او نمایشی طراحی کرده بود که در صحنه تصادفی حضور داشته اما با توجه به اینکه سرش به زمین برخورد کرده همه چیز را فراموش کرده و در حال حاضر در بازداشت است. او از تماشاچیان و داوران کمک می خواهد تا پلاک ماشینی که تصادف کرده، مسیر و ساعت تصادف را به یاد آورد. این اجرا سر و صدای زیادی را در شبکه های اجتماعی به پا کرد که در ادامه می توانید ویدئوی مربوط به این اجرا را تماشا کنید.

پیش بینی بازی فوتبال توسط فتحی روشن

او قبل از حضور در برنامه عصر جدید پیش بینی های بحث برانگیزی داشته است. سعید در سال ۱۳۹۰ پیشنهادی جنجالی را به عادل فردوسی پور داد. او به فردوسی پور پیشنهاد داد که یکی از بازی های لیگ فوتبال را انتخاب کند، مثلا استقلال و پرسپولیس هفته ی ششم و چند هفته قبل بازی تعداد گل ها، کرنر، اوت، خطا و تمامی جزییات بازی را پیش بینی کند!

همچنین او توانست دربی ۸۸ استقلال پرسپولیس که به تساوی صفر-صفر دو تیم منجر شد را پیش بینی کند و سر و صداهای بسیاری را در فضای مجازی به راه انداخت.

 

غیب کردن برج میلاد توسط سعید فتحی روشن

او پیشنهاد غیب کردن برج میلاد را در حضور شهروندان و توریست ها داده بود که در زمان خود تیتر مجلات معتبر ایرانی شده بود.

کریس انجل ایران

فتحی روشن به کریس انجل ایرانی معروف است و با شعبده، ذهن خوانی و هیپنوتیزم توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند. صفحه اینستاگرام او در زمان نگارش این مطلب ۱۲۱K فالوور دارد. در زیر عکس و آدرس صفحه اینستاگرام اصلی سعید فتحی روشن را مشاهده می کنید. او فیلم های هیپنوتیزم کردن و اجراهای دیگر خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. آدرس کانال تلگرام سعید فتحی روشن نیز روی همین عبارت این شده است.

سعید فتحی روشن در عصر جدید

ویدیوی فاش شدن رازهای اجرای سعید فتحی روشن

در چند روز اخیر ویدیوهایی منتشر شده است که یک فرد برخی از ترفندهای سعید فتحی روشن را لو می دهد. در زیر می توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

پاسخ سعید فتحی روشن به فاش شدن رازهایش

فتحی روشن در پاسخ به ویدئویی که ادعای فاش رازهای او را داشت، ویدئویی دیگر ضبط کرده و در اینستاگرام خود منتشر کرده که در زیر می توانید ببینید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code