ویژگی های یک خانم جذاب و دوست داشتنی

همانطور که می‌‌دانید همه‌ی خانم ها از اینکه در نگاه دیگران خوب دیده شوند لذت می‌برند اما فکر می‌کنند که تنها راه رسیدن به این جذابیت استفاده از لباس‌های برند درپوشش‌ هایشان و رفتن به آرایشگاه برای رسیدگی به چهره‌شان کفایت می‌کند. حتی ممکن است برخی از خانم‌ها هزینه ‌های هنگفتی را برای عمل های زیبایی  پرداخت کنند تا به چهره ایده‌آل خود برسند. اما این روش‌ها برای رسیدن به این زیبایی کافی نیست، بلکه برای اینکه شما ویژگی های یک خانم جذاب و دوست داشتنی را داشته باشید باید رموز و روش‌های تحقق یافتن آن را بدانید. ما در این بخش قصد‌ داریم شما را با ویژگی‌های یک خانم شیک پوش آشنا کنیم.

به سلامتی خود اهمیت زیادی می‌دهند

گام اول در جذابیت  اهمیت دادن به سلامت فردی است. بانوان جذاب حفظ سلامت خود را یک اصل بسیار مهم در زندگی می‌دانند زیرا یک خانم ضعیف و مریض  نمی‌تواند  سرحال و شاداب در مجالس  حاضر شود. بنابراین آنها سعی می‌کنند تا روزانه به اندازه کافی استراحت کنند تا پوست سالمی داشته باشند و به کمک ورزش استرس را از خود دور می‌سازند و به داشتن تغذیه سالم در وعده‌های غذایی خود اهمیت می‌دهند. پس اگر دوست دارید شیک و زیبا به نظر برسید در قدم اول به فکر سلامتی خود باشید.

ویژگی های دختران جذاب

 

اهل فخر فروشی نیستند

یکی از مواردی که تاثیر زیادی در جذابیت بانوان دارد دوری از فخر فروشی است. برخی از خانم ها فکر می‌کنند که  اگر در جمع ها و دورهمی‌های گونان به بیان دارایی های خود بپردازند و از آن تعریف و تمجید کنند جذاب‌تر به نظرمی‌رسند. اما باید به این نکته توجه کنید که داشتن گوشواره و زیورآلات گران قیمت و پوشیدن لباس‌های آنچنانی نه تنها ما را خاص جلوه نمی‌دهد بلکه نشانه اعتماد به نفس پایین ما خواهد بود زیرا زنان جذاب تبلیغ دارایی‌ و تجملات خود را امری ناپسند می‌دانند و به دنبال فخر فروشی نیستند.

اهل شوخی زیاد و لودگی نیستند

یکی از ویژگی های یک خانم جذاب و دوست داشتنی این است که اهل شوخی زیاد و لودگی نیست؛ یک خانم با اصالت و قدرتمند شوخی‌های خود را در یک چارچوب مشخصی انجام می‌دهد. زیرا به عقیده آن‌ها هر چیزی در زندگی دارای مرز و حد و حدود مشخصی‌ است و امر شوخی هم از این قاعده مستثنی نیست. اما زنان ضعیف و خسته کننده هیچگونه مرز بندی برای شوخی و طنز گویی قائل نیستند این امر باعث می‌شود تا یک شوخی را به حدی ادامه دهند تا برای اطرافیان هم زجرآور شود. پس برای حفظ زینت زنانه خود لودگی نکنید.

دارای ظرافت‌های زنانه در رفتارشان هستند و مردانه رفتار نمی‌کنند

یکی از افکار نادرست بانوان این است که اگر رفتاری مردانه داشته باشند در زمینه جذاب و دوست داشتنی بودن موفق تر خواهند بود، اما این باور غلط باعث سرکوب ظرافت های زنانه درون شما می‌شود.

پس شما برای داشتن ویژگی های یک خانم جذاب و دوست داشتنی نباید اصالت و زنانگی خود را زیر پا بگذارید.

راه های درمان چروک دور چشم
بخوانید

بیشتر اوقات لباس رسمی به تن دارند

یکی از ویژگی های ظاهری که در جذاب تر نشان دادن ما نقش به‌سزایی دارد، داشتن پوشش رسمی  می باشد. پوشیدن لباس‌های رسمی با توجه به استاندارد‌های محیطی باعث جذابیت هرچه تمام‌تر شما در مراسم و مجالس خواهد شد. نکته قابل توجه این است که پوشیدن لباس‌های رسمی در همه جا مطلوب نیست و باید با توجه به موقعیت موجود از این پوشش استفاده کنید.

استایل دختر ایرانی جذاب

اهل افراط و تفریط نیستند

زندگی که بر پایه میانه روی و اعتدال در همه امور بنا شود بسیار لذت بخش خواهد بود؛ یکی دیگر از مواردی که می‌توان به عنوان ویژگی های یک خانم جذاب و دوست داشتنی از آن یاد کرد داشتن اعتدال است. این دسته از بانوان هیچ گاه به دنبال موضاعات متفرقه نخواهند بود. زیرا داشتن تفکری وسیع در تمامی امور باعث می‌شود تا دچار فرافکنی و جو سازی نشوید.

اهل تقلید از دیگران نیستند

همانطور که می‌دانید خداوند ذات همه‌ی انسان‌ها رامنحصربه فرد آفریده است. زنان قدرتمند و جذاب اعتقادی به تقلید کردن از دیگران ندارند زیرا کپی برداری و تقلید کورکورانه از دیگران نشان‌دهنده اعتماد به نفس و عزت نفس پايين است. يكي از تعاريف اعتمادبه نفس، داشتن اطمينان به خود و توانایی‌های خود است. با توجه به این معنی اگرشما اورجینال بمانید و اصالت خود را فراموش نکنید می‌توانید با اعتماد به ذات و شخصیت خود، به خود و توانایی‌هایتان ایمان بیاورید.

۲.۵ | (۲)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲.۵ | (۲)