دکوراسیون اتاق خواب عروس | 10 مدل جدید و خاص

دکوراسیون اتاق خواب عروس برای هر دختری که قصد ازدواج دارد، بسیار مهم است. تزئین یک اتاق خواب می‌تواند کار خیلی جالب و سرگرم کننده‌ای باشد، اما اگر پای دیزاین اتاق خواب عروس و داماد به میان بیایید، قضیه رنگ و روی جدیدی به خود می‌گیرد. مطمئنا دیزاین اتاق خواب دو نفره یکی از به یادماندنی‌ترین و جذاب‌ترین کار برای عروس و داماد است. اما در این میان برای برخی از زوج‌های جوان انتخاب یک دکوراسیون زیبا و عالی که بتواند عروسی‌شان را خاطره‌‌انگیز کند می‌تواند کمی سخت باشد.

شاید بعضی از آن‌ها یک مدل و ایده خوب را نتوانند پیدا کنند و ندانند که چگونه اتاق خواب خود را تزئین کنند. اگر در ادامه با ما همراه باشید می‌بینید که ۱۰ ایده جالب و جذاب از دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. مطمئن باشید که این ایده‌ها می‌تواند به شما کمک کنند.

استفاده از گل و شمع برای دیزاین

مطمئنا کسی روز عروسی خود را از یاد نخواهد برد. شور و شوقی که در این روز با خود به همراه دارید و از صبح تا نصفه شب که درگیر عروسی بوده‌اید، شاید شما را خسته کرده باشد. پس اتاق خوابی لازم است که بتواند با دکوراسیون عالی به شما آرامش ببخشد. چیدمان یک اتاق خواب آنطورها هم که فکر می‌کنید سخت نیست.

استفاده در گل و شمع در دیزاین اتاق عروس

برای دیزاین یک اتاق خواب زیبا استفاده از شمع و گل به تنهایی کافی‌ست. اگر راضی به خرج و مخارج‌های اضافی نیستید این ایده می‌تواند برای شما مناسب باشد. با استفاده از شمع ها یک راهروی زیبا و رویایی درست کنید و گلبرگ‌های رز قرمز را نیز کف آنجا بریزید. از همین گلبرگ‌ها می‌توانید روی تختخواب خود  نیز استفاده کنید و یک دکور خاص را به اتاق خواب خود ببخشید.

بادکنک‌ها را فراموش نکنید

بادکنک‌ها را فراموش نکنید

اگر یک دیزاین رویایی و خاص را می‌خواهید، نقش بادکنک‌ها را فراموش نکنید. بادکنک‌های رنگی یا حتی تک رنگ نیز می‌تواند اتاق خواب شما را زیبا کند. شما می‌توانید به تنهایی از بادکنک‌ها استفاده کنید و یا به همراه آن از گل و شمع نیز استفاده کنید. در هر دو مورد هم مطمئن باشید دکور اتاق خواب شما خاص و رویایی می‌شود. اگر دوست داشته باشید می‌توانید بادکنک‌ها را فقط به سقف بچسبانید و کف زمین را با شمع و گل دیزاین کنید. همه چیز بستگی به سلیقه و خلاقیت شما دارد. ما در ایده بعدی یک مود دیگر از استفاده بادکنک‌ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

دیزاین بادکنکی

همانطور که گفتیم همه چیز به میل و سلیقه شما بستگی دارد. حتی جا و مکان بادکنک‌ها. شما اگر علاقه‌مند باشید یا می‌توانید اتاق خود را سراسر با بادکنک‌ها تزئین کنید یا از گل و شمع و چیزهای دیگر هم کمک بگیرید.

دیزاین بادکنکی

در این ایده اگر به تصویر نگاه کنید می‌بینید که هم سقف و هم زمین با بادکنک‌های تک رنگ قرمز پوشانده شده است. اگر طرفدار ساده‌گرایی هستید و فکر می‌کنید این ایده شاید برای شما زیادی شلوغ باشد می‌توانید مقدار بادکنک‌ها را زیاد یا کم کنید. همه چیز به خود شما بستگی دارد.

یک ایده ساده ولی زیبا و جذاب

در مقابل کسانی که طرفدار دیزاین و دکوراسیون شلوغ و پر رنگ و لعاب هستند، افراد دیگری وجود دارند که طرفدار ساده‌‎گرایی هستند و علاقه دارند که یک دکور ساده داشته باشند اما در عین حال زیبایی و جذابیت خود را حفظ کرده باشند. نگران نباشید ما برای شما هم یک ایده جذاب داریم. شما می‌توانید بجای دیزاین کل اتاق، فقط تخت خود را تزئین کنید.

یک ایده جذاب برای دکوراسیون اتاق خواب عروس

آنهم با چند وسایل ساده مثل شمع و گل و حوله. اگر به عکس بالا نگاه کنید می‌بینید که همه چیز در مقدار کم مورد استفاده قرار گرفنه است. سرتاسر تخت خود را با گلبرگ‌های قرمز رنگ تزئین کرده‌اند. چند شمع سفید را روی تخت قرار داده‌اند و با حوله طرح‌های گل یا قلب درست کرده‌اند. این ایده ساده می‌تواند برای شما مناسب باشد.

برای یک دکوراسیون خاص، دیوارها را فراموش نکنید

همیشه که نباید سقف یا کف زمین را تزئین کنیم. گاهی اوقات با تزیین دیوارهای اتاق می‌توانیم یک دکوراسیون خاص داشته باشیم. اگر کلا علاقه‌ای به استفاده از شمع و حوله و بادکنک و یا گلبرگ روی زمین و تخت ندارید می‌توانید با شاخه های گل روی دیوار یک دکوراسیون زیبا داشته باشید. اگر از گل‌های طبیعی استفاده کنید زیبایی کار شما صدچندان می‌شود.

نقش دیوراها در طراحی اتاق‌ها از شاخه گل‌های مختلف استفاده کنید و آن‌ها را با یک طرح خاص روی دیوارها بچسبانید. اگر دوست داشته باشید می‌توانید از چراغ‌های نئونی کنار تختخواب خود استفاده کنید. این‌گونه دکوراسیون شما خاص‌تر هم می‌شود.

طبیعت را به اتاق خود بیاورید

اگر علاقه داشتید که شب عروسی خود سفر کنید و به ماه عسل بروید، یا دوست داشتید بعد از عروسی خود به یک کلبه در جنگل بروید، می‌توانید این ایده را عملی کنید. آن‌هم با چند ترفند خلاقانه. سخت نگیرید! حتی‌ می‌توان با همین چیز‌های ساده یک دکوراسیون رویایی و خاص را دست و پا کرد. برای این دیزاین به جای سایه‌بان‌های توری می‌توانید از سایه بان تخته‌ای استفاده کنید.

طبیعت را به اتاق خود بیاورید این سایه‌بان تخته‌ای می‌تواند این حس را به شما بدهد که داخل یک کلبه هستید. به سقف همین سایه‌بان می‌توانید از چراغ‌هایی که با مدل چراغ نفتی در بازار به فروش می‌رسند استفاده کنید. چند درخت مصنوعی‌ای که با حالت طبیعی‌شان در بازار وجود دارند هم در گوشه و کنار اتاق خود قرار بدهید. اصلا می‌توانید همین درخت‌ها را روبه روی تخت خود قرار دهید تا حس جنگل به شما بدهد.

گلدان گیاه طبیعی را فراموش نکنید. تا جایی که می‌توانید از گلدان گل و گیاه طبیعی استفاده کنید. اگر به عکس بالا نگاه کنید متوجه می‌شوید که با چند چیز ساده چگونه با خلاقیت یک دکوراسیون فوق‌العاده ایجاد کرده‌اند.

 

خاطره‌های خودتان را مرور کنید

استفاده از عکس در دکوراسیون اتاق خواب عروس یک ایده جالب و جذاب دیگری می‌تواند برای شما باشد، اما چه عکسی؟ عکس‌هایی که از دوران آشنایی خودتان با هم گرفتید تا زمان عروسی‌تان را چاپ کنید. هر کدام از عکس‌هایی که بیشترین خاطره‌ها را  برای شما در بر دارند را چاپ کنید و به دیوار کنار تخت خواب‌تان بزنید. می‌توانید مانند عکس بالا به صورت قلب مانند به دیوار بچسبانید.

اما اگر طرح دیگری در نظر دارید می‌توانید جور دیگری از آن‌ها استفاده کنید. این ایده می‌تواند برای شما خیلی خاطره‌انگیز باشد. چون همه خاطرات زیبای خود را می‌توانید با یکدیگر در شب عروسی‌تان مرور کنید.

قوهای عاشق، یک دکوراسیون رمانتیک

قوها بی شک زیباترین پرندها هستند. آن‌ها نشانه و نماد عشق و زیبایی هستند. خیلی از زوج‌های جوان برای دکوراسیون اتاق خواب عروس از این قوهای عاشق استفاده می‌کنند. شما هم می‌توانید بر روی تخت خود این قو‌های زیبا را درست کنید. باور کنید اصلا کار سختی نیست. شما با استفاده از دو حوله سفید می‌توانید یک قوی زیبا درست کنید.

قوهای عاشق برای دیزاین اتاق خواب عروس و داماداگر به عکس بالا نگاه کنید، می‌بینید که دو قوی ساخته شده از حوله در میان یک قلب قرار گرفته‌اند و با گلبرگ‌های قرمز رنگ تزئین شده‌اند. برای دیزاین جاهای دیگر اتاق خود هم می‌توانید از همین گلبرگ‌های قرمز رنگ استفاده کنید و با یک نور ملایم یک دیزاین عالی به اتاق خواب خود بدهید.

اتاق خوابی جذاب با سایه ‌بان‌ های زیبا

برای تزئین دکوراسیون اتاق خواب عروس استفاده از سایه‌بان برای برخی از زوج‌های جوان می‌تواند جذاب باشد. این سایه‌بان‌ها در انواع  مختلفی در بازار موجود است که انتخاب آن بستگی به سلیقه شما دارد. ممکن است شما دوست داشته باشید بالای سایه‌بان تختخواب شما گل‌های طبیعی قرار داده شود.

سایه بان در دکوراسیون اتاق شب اول ازدواجاما شاید برخی از زوج‌های دیگر دوست داشته باشند از سایه‌بان ساده برای تزئین اتاق خود استفاده کنند. اما به هر حال ایده استفاده از سایه‌بان، ایده جذاب و رویایی است و شما حتی می‌توانید بر روی همین سایه‌بان‌های خود چراغ های نئونی هم استفاده کنید.

عکس‌های آویزان

در سطرهای قبلی که ذکر کردیم، ایده ما چسباندن عکس به دیوار بود. اما این ایده تفاوت‌های دیگری دارد. در این نوع دیزاین نیازی نیست که عکس‌ها را بر روی دیوار و بادکنک‌ها را به سقف بچسبانید. این ایده کمی جذاب‌تر از قبل است. اگر به عکس بالا نگاه کنید، می‌بینید که عکس‌ها به نخ بادکنک‌ها چسبانیده شده‌اند و در هوا معلق هستند.

ایده عکس برای دیزایین اتاق خواب عروسدر واقع این ایده دو کارایی عکس و بادکنک را درهم ادغام کرده و از شلوغی بیش از حد جلوگیری می‌کند. این ایده نیز برای همه زوج‌های عاشق می‌تواند مناسب باشد چون مطمئنا به یاد آوردن خاطره‌های خوش اشنایی در شب عروسی برای هر زوج عاشقی جذاب و عاشقانه است.

سوالات متداول در رابطه تا دیزاین اتاق خواب عروس

مطمئن باشید هیچ مشکلی نیست و شما نیز می‌توانید از ایده گل و گیاه استفاده کنید. اگر یکی از زوج‌ها به گل و گیاه طبیعی حساسیت داشته باشد می‌توانید از گل و گیاه‌های مصنوعی استفاده کنید. گلبرگ‌های رنگارنگی در بازار وجود دارد که مانند برگ گل طبیعی هستند اما با این تفاوت که نرمی و لطافت آن‌ها را ندارند و کمی زبر هستند.

هیچ ترسی نیست! زیرا شما می‌توانید از شمع‌های باطری دار استفاده کنید. شمع‌های باطری دار اینگونه هستند که با باطری شارژ می‌شوند و شعله مصنوعی دارند. به این خاطر خطر آتش سوزی ندارند. هر زمان که باطری آن‌ها تمام شد شمع‌ها نیز کم کم خاموش می‌شوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code