پیام رسان ایرانی نزدیکا

معرفی پیام رسان ایرانی نزدیکا

پیام رسان ها چند سالی است که از نقش مهمی در زندگی ما بهره می برند و ارتباطات را به نحوی دگرگون کرده اند. پیام رسان های داخلی چند سالی است که پا به عرصه رقابت با نمونه ها خارجی گذاشته اند و با امکانات خوب و امنیت بالایی که در اختیار کاربران خود می گذارند توانسته اند کاربران زیادی را جذب کنند.

پیام رسان ایرانی نزدیکا یکی از منحصر به فرد ترین نرم افزار های پیام رسان داخلی است که در اینجا قصد داریم ویژگی ها و قابلیت های آن را بررسی کنیم:

این اپلیکیشن مبتنی بر موقعیت جغرافیایی است که فعلا فقط نسخه اندروید آن منتشر شده و برای سایر پلتفرم ها هنوز این اپ رونمایی نشده است. توسعه دهنده این نرم افزار اعلام کرده که به کمک این اپ (می توانید به پیام های نزدیک خود گوش فرا دهید).

این اپ یک شبکه اجتماعی چند رسانه ای است که عملکردی شبیه اینستاگرام دارد ولی تفاوتی که وجود دارد این است که در تایم لاینش می توانید استتوس ها و عکس های همشهری ها و آدم های دور و برتان را ببینید.

برنامه نزدیکا

این اپلیکیشن پیام رسان ایرانی مانند تلگرام قابلیت چت های فردی و گروهی را فراهم می کند و علاوه بر آن ساخت کانال هم در این نرم افزار مهیا است و با امکان “نزدیک من” می توانید از اخبار و اتفاقاتی که دور و برتان رخ می دهد به راحتی با خبر شوید.

برای استفاده از این نرم افزار بعد از نصب آن باید یک اکانت بسازید که اطلاعات پروفایل خود را در آن وارد کنید که این ساخت اکانت مانند سایر نرم افزار ها از طریق ارسال کد به تلفن همراه انجام می گیرد و با توجه به اینکه اساس برنامه بر موقعیت جغرافیایی استوار است باید لوکیشن گوشی خود را روشن کنید تا برنامه بتواند محل شما را شناسایی کند و در نهایت افراد نزدیک شما و پست‌های ارسالی آن‌ها را به شما نشان دهد.

«فانوس» یکی از قابلیت های منحصر به فرد نزدیکاست که به عنوان مثال، اگر به کاخ سعد آباد رفته باشید، اپلیکیشن با یک پیام هشدار شما را از فعال بودن حالت فانوس در آن نقطه باخبر می کند تا بتوانید برای این نقطه پست خاصی ارسال کرده و با کاربران اپ به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code