دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟

چگونه اکانت خود را حذف کنیم؟

تلگرام یکی از پیام رسان های اجتماعی است که برای بسیاری از مردم جهان به ویژه نزد ایرانیان از اهمیت و محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. کاربران این پیام رسان اجتماعی می تواند اسناد، تصاویر و فایل های ویدیئویی را به صورت رمز نگاری شده و حالت معمولی به اشتراک بگذارند.

از دیگر قابلیت های این مجموعه، چت مخفی می باشد. اگر شما تمایلی ندارید که فردی چت های شما را با فرده دیگری را در تلگرام شما مشاهده کند، می توانید از این قابلیت خاص استفاده کنید. این خصوصیت در موبوگرام هم به نمایش گذاشته شده. در واقع موبوبگرام نسخه پیشرفته تره این پیام رسان اجتماعی می باشد. در نرم افزار موبوگرام شما می توانید در قسمت مخاطبین خود پی ببرید که کدام یک از مخاطبین شما، شماره شما را در گوشی خود ذخیره دارند.

نرم افزار تلگرام بر روی همه سیستم عامل های موجود پشتیبانی میشود همانند windows  IOS   iphone  و اندروید. یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار امکان داشتن چند حساب کاربری بر روی یک نرم افزار موبایل می باشد. اگر شما دارای ۲ خط بر روی یکی گوشی می باشید، می توانید با استفاده از این قابلیت برای هر شماره خود یک حساب کاربری تلگرام داشته باشید.

اما در نسخه ویندوز، این نرم افزار این قابلیت را ندارد و شما می بایست ۲ بار این نرم افزار را دانلود و در مسیر های مختلف نصب کنید تا اجرا و عملی شود.

در این میان برخی از افراد هستند که میخواهند روش دیلیت اکانت تلگرام را بدانند و حساب کاربری موجود در این پیام رسان را حذف کنند. برای این کار شما می بایست مراحل زیر را انجام دهید.

مراحل حذف حساب تلگرام

۱: در مرحله اول حذف اکانت تلگرامی باید برای وارد سایت تلگرام شوید (https://my.telegram.org/auth?to=deactivate)

۲: در قسمت بعد می بایست شماره خود را در کادر زرد رنگ طبق الگوی وارد شده وارد نمایید.

چگونه اکانت تلگرام خود را حذف کنیم؟

۳: پس از وارد کردن شماره خود یک رمز برای وارد شدن به حساب تلگرام موجود ارسال می شود. دقت داشته باشید که الگوی رمز دقیقا یکسان باشد.

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟

۴: در این مرحله شما باید رمز گرفته شده را در قسمت confirmation code وارد نمایید و بر روی گزینه sign in کلیک نمایید.

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟

۵: در این میان از شما پرسیده می شود که علت حذف کردن حساب تلگرامی شما چیست. البته لزومی به پاسخ دادن نیست. پس از انجام، شما می توانید  بر روی done  کلیک کنید.

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟

۶: در این مرحله سوالی جهت اطمینان نهایی از شما می پرسید، مبنی بر اینکه آیا از حذف کردن حساب تلگرامی خود مطمئن هستید؟

برای حذف شما باید بر روی گزینه قرمز رنگ کلیک کنید

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟

۷: و در اخر یک پیغام “حساب کاربری شما با موفقیت حذف شد”  برای شما نمایان می شود و از شما در خواست می شود که زود حساب دیگری را بسازید.

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟

لازم به ذکر است که بدانید حذف اکانت تلگرام بدون خواستن پسورد امری غیرممکن می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. علي توتونچي می گوید

    با عرض تشكر و خسته نباشيد بابت مطالب خوب وبسايتتان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code