چگونه تلگرام را رفع فیلتر کنیم؟

آیا تلگرام رفع فیلتر می شود؟

با وجود کشمکش های موجود در هفته گذشته بلاخره صبح امروز این پیام رسان اجتماعی فیلتر شد و کاربران ایرانی حتی با استفاده از فیلترشکن هم قادر به رفع فیلتر تلگرام و استفاده از این اپلیکیشن نخواهند بود.

دورف، سازنده و مدیر تلگرام در توئیتی اعلام کرد که این مشکل قطع تلگرام از فیلتر شدن تلگرام نیست و تمامی کشورهای محدوده ایران از جمله عراق و پاکستان و افغانستان مشکل قطعی تلگرام را داردند.

به طور کلی اگر این قطعی تلگرام، اشکالی از مدیریت تلگرام باشد در ساعات اینده رفع اشکال خواهد شد و اگر درغیر این صورت باشد و مشکل از فیلتر شدن تلگرام در میان باشد احتمال برگشت تلگرام بسیار اندک می باشد.

شما کاربران محترم اگر به دنبال یک پیام رسان امن می باشید می توانید از اپلیکیشن های تام تام و سیگنال استفاده کنید. ۲ اپلیکیشن ذکر شده پس از تلگرام دارای امنیت های بالاتری نسبت به دیگر پیام رسان های موجود دارند.

در این میان اپلیکیشن دیگری هم وجود دارد که چندان عمومی نشده و کمتر کسی از آن با خبر است. اپلیکیشن smart call یکی از برنامه های نرم افزاری است که به ساخت شماره مجازی پرداخته و از قابلیت های آن امکان چت کردن و تماس برقرار کردن می باشد. شما کاربران می توانید از این برنامه نرم افزاری برای برقراری ارتباط با دوستان خود استفاده کنید.

شما همچنین می توانید از ربات اصلی تلگرام با آدرست @socks5_bot به یک یوزر و پسورد دسترسی پیدا کنید که شما را به سرور یک کشور دیگر نظیر المان وصل می کند.

به گزارش گروه فن آوری و دانش سایت روز خوش به نقل از بخش انگلیسی سایت آر . ت ( RT.Com) یک کاربر در ایرلند نیز اعلام کرده است تلگرام در این کشور نیز قطع است. کارشناسان قطعی گزارش داده بودند کاربران عموما با پیام “خطا در سرور” مواجه می شوند و در برخی موارد نیز اساسا امکان بارگذاری وجود ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code