مشاهده سوابق بیمه

نحوه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و شبکه های اینترنت، زندگی مردم روز به روز به سمت راحتی بیشتر سوق می خورد. یکی از کمک هایی که بستر وب برای شما فراهم کرده است، مشاهده سوابق بیمه می باشد. شما می توانید با راه های مختلف سوابق بیمه های خود را ببینید، آن ها را پرداخت کنید و در سند آن تغییر و ویرایشی را ایجاد کنید.

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی شما می توانید با مراجعه به سایت https://account.tamin.ir/auth/login  به پورتال خود وارد شوید. البته لازم به ذکر است که بدانید برای ورود از طریق این سایت ۲ راه وجود دارد: اول مشاهده سوابق بیمه با کد ملی و دوم ورود با استفاده از کارت هوشمند.

مشاهده سوابق بیمه

برای ورود با نام کاربری باید گذر واژه خود را وارد کنید. در بعضی موارد نام کاربری همان کد ملی شما می باشد. توجه داشته باشید که

  • از مرورگر های مطمئن و بروز مانند گوگل کروم و فایرفاکس استفاده کنید.
  • رمز عبور خود را در فواصل زمانی کوتاه تغییر دهید.
  • به منظور بالا بردن امنیت، از صفحه کلید مجازی استفاده نمائید.
  • پس از انجام و اتمام کار، حتما از سیستم خارج شوید.
  • هرگز نام کاربری و رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

با استفاده از نکات فوق شما هرگز در رابطه با این موضوع دچار مشکل نخواهید شد. لازم به ذکر است که بدانید در صورت عدم ثبت نام می بایست آیکون مربوط به آن را که در پایین صفحه قرار دارد را کلیک و اقدام به ثبت نام کنید. دقت داشته باشید که در هنگام ثبت نام می بایست تمامی اطلاعات وارد شده با آنچه که در درون کارت ملی شما موجود است، مطابق داشته باشد چرا که در صورت عدم مطابقت اطلاعات وارد شده، حساب کاربری برای شما ایجاد نخواهد شد.

همچنین در بخاطر سپردن سوال امنیتی خود دقت داشته باشید. این سوال در بازیابی گذرواژه شما مورد استفاده قرار مگیرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code