جالب ترین بازی های جهان

عجیب ترین ورزش های دنیا

بسیاری از ورزش ها مانند بیس بال و والیبال در سراسر جهان شناخته شده اند اما بسیاری از افراد در مورد ورزش های غیر معمول نظیر کشتی انگشتان پا چیزی نمی دانند.شاید درک این موضوع کمی سخت باشد اما ورزش هایی نظیر حمل همسر دارای مسابقات قهرمانی جهانی هستند.
ما در این مقاله برای شما برخی از این ورزش های جالب و البته عجیب را عنوان کرده ایم.در ادامه با ایده آل مگ همراه باشید.

مبدا شروع مسابقات شتر مرغ در آفریقا بود و درنهایت به ایالات متحده راه یافت. در طی این بازی، افراد بر روی شتر مرغ می نشینند و در یک مسیر مشخصی شتر مرغ را هدایت می کنند. لازم به ذکر است که سرعت دویدن شتر مرغ به ۴۳ مایل بر ساعت می رسد.

جالب ترین بازی های جهان

ترکیب عجیب شطرنج و بوکس بازی جدیدی را ارائه کرده است. نحوه بازی به این صورت است که مبارز پس از اینکه ی جنگ سختی را به پایان رسانید می بایست بلافاصله شطرنج بازی کند. جذابیت این بازی به این است که هنگام مبارزه کردن، ضربان قلب مبارز بالا رفته و میزان ترشحات آدرنالین افزایش پیدا می کند و تا زمانی که ضربان قلب پایین نیایید،تمرکز کرد کاری بسیار سختی می باشد.

جالب ترین بازی های جهان

هاکی زیر آب یکی از جذاب ترین بازی های عجیب می باشد. این بازی دقیقا همانند مشابه هاکی روی یخ می باشد اما با این تفاوت که زیر آب بازی انجام می شود. این بازی در انگلستان در سال ۱۹۵۴ اختراع شد.

جالب ترین بازی های جهان

کشتی انگشتان پا واقعا بازی جذاب و البته خطرناکی به نظر می رسد چرا که امکان شکستن انگشتان پا وجود دارد.

جالب ترین بازی های جهان

زوربینگ ورزشی است که فرد مسابقه دهنده را در درون توپ بزرگی قرار می دهند و وی می بایست که مسافتی را بپیماید. این مسیر ممکن است در آب باشد و یا بر روی خشکی

جالب ترین بازی های جهان

یکی دیگر از بازی های مهیج قایقرانی می باشد. تفاوت این بازی با بازی های قایقرانی معمولی، نشستن به روی بیل به جای قایق و استفاده از زمین یخی به جای آب می باشد. این بازی در سال ۱۹۹۷ راه اندازی شد البته این بازی باعث شد که یک نفر به شدت مجروح شود.

جالب ترین بازی های جهان

بازی حمل همسر اولین بار در فنلاند برپاش د و در سال ۱۹۹۹ راه خود را به آمریکاشمالی باز کرد. در این ورزش یک مرد می بایست زنی را حمل کند که از نظر قانونی با آن ازدواج نکرده است. در این بازی هر تیمی که زودتر به خط پایان برسد، برنده است.

جالب ترین بازی های جهان

مسابقات فوتبال اما سوار بر فیل یکی دیگر از بازی های عجیب و غریب می باشد که در هند و تایلند طرفدار زیادی دارد.

جالب ترین بازی های جهان

Cycleball از بازی های جالب می باشد که بر طبق آن می بایست با دوچرخه و با حرکت دادن چرخ های آن یک توپ را به سمت دروازه هدایت کرد. در این بازی برخی از بازیکنان می توانند از دست های خود برای دفاع کردن استفاده کنند.

جالب ترین بازی های جهان

Sepak takraw در آسیا ابداع شد. دقیقا مشابه والیبال می باشد با این تفاوت که باید به جای دست از پا استفاده کنند. بازیکنان مجاز هستند از هرجایی از بدن خود برای کنترل توپ استفاده کنند البته به جز دستان خود.

جالب ترین بازی های جهان

این بازی یک چرخ روان را به سمت پایین تپه ای هدایت می کند. بازیکنی که زودتر این چرخ را به پایین تپه بیاورد، برنده است.

جالب ترین بازی های جهان

یکی دیگر از جالب ترین بازی های موجود، اسکی سگ بر روی آب می باشد.

جالب ترین بازی های جهان

کیدیدچ به عنوان یک بازی داستانی برای جادوگران در سری محبوب “هری پاتر” آغاز شد. طرفداران این ایده کوییدیچ را خیلی دوست داشتند که بسیار زود به یک ورزش واقعی در سطح بین المللی تبدیل شد. یک تیم از هفت تن از ورزشکاران تشکیل شده است که باید همیشه با هم درگیر باشند. آن ها از عناصر راگبی، dodgeball، و برچسب استفاده می کنند.

جالب ترین بازی های جهان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code