دیدنی های ایران در اردیبهشت – ایران گردی

دیدنی های ایران در اردیبهشت جزو جاذبه های گردشگری بکر به حساب می آید. با وجود چهار فصل بودن ایران و تفاوت آب و هوایی آن جاذبه های گردشگری زیبایی برای سفر دارد. اما اردیبهشت ماهی است که از نظر آب و هوا برای مسافرت بی نظیر است. اردیبهشت ماه بهشت ایران زمین است. زیرا شما با جذابیت های گردشگری و طبیعی ایران روبرو می شوید.

اردیبهشت یک ماه بعد از فروردین است. به همین دلیل مسافرت در این ماه خلوت تر از ماه های دیگر است. از طرفی این کاهش سفر ها باعث کاهش هزینه های سفر از جمله هزینه های اقامتی می شود. پس نه تنها با مسافرت در اردیبهشت از آب و هوای بی نظیر آن بهره مند می شوید. بلکه هزینه های کمتری نیز برای سفر تان می پردازید.

در ادامه بهترین دیدنی های ایران در اردیبهشت را به شما معرفی خواهیم کرد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دیدنی های ایران در اردیبهشت

ما در این مقاله دیدنی های ایران در اردیبهشت را به شما عزیزان معرفی می کنیم. خصوصا مکان ها و شهر هایی که در اردیبهشت ماه طبیعت بکری دارند. امیدواریم که انگیزه خوبی برای سفر شما در بهترین ماه سال شود.

سفر به شیراز، یکی از بهترین دیدنی های ایران در اردیبهشت

شیراز یکی از مکان های گردشگری ایران است که در اردیبهشت جاذبه فراوانی دارد. باغ های شیراز در فصل بهار طبیعت زیبایی دارد. باغ ارم، جهان نما، دلگشا، مینو و … از زیباترین باغ های شیراز محسوب می شوند. علاوه بر باغ های زیبای آن سری هم به حافظیه بزنید.

بهار شیراز

اردبیل در بهترین ماه سال

یکی از بهترین مکان های گردشگری در ایران در ماه اردیبهشت اردبیل است. چشمه های آب گرم سرعین یکی از جاذبه های گردشگری این ناحیه به شمار می آید. اما به دلیل مجاورت چشمه سرعین با کوه های سبلان در این ماه از سال شاهد منظره های شگرفی خواهید بود.

بهار اردبیل

گیلان با روستاهای خوش آب و هوا

البته که شمال ایران برای سفر طرفداران زیادی دارد. هر ساله استان مازندران شاهد مسافران بسیاری است که برای دیدن دریا و جنگل های زیبا و سرسبز به این خطه سفر می کنند. اما دیدن گیلان و روستاهایش در فصل بهار و خصوصا اردیبهشت لطف دیگری دارد. روستا های گیلان در این ماه آب و هوای مساعد و طبیعت سرسبزی دارد.

بهار گیلان

کرمانشاه با جاذبه های دیدنی و بکر

یکی دیگر از مکان هایی که باید در اردیبهشت ببینید کرمانشاه است. این شهر منابع طبیعی بسیاری دارد که از دیدن آن ها به شگفت می آیید. آب و هوای کوهستانی کرمانشاه در این ماه سرسبز و با طراوت است. انواع گونه های گیاهی در دشت های وسیع این ناحیه زیبایی منحصر بفردی را ایجاد کرده است.

بهار کرمانشاه

لرستان یکی از زیباترین استان های کشور

لرستان زیباترین استان کشور است. استانی با دشت های وسیع، جاذبه های طبیعی بکر و آبشارهای زیبا که برای سفر مناسب است. لرستان آب و هوای خنکی دارد و در ماه اردیبهشت هوای مطلوبی برای مسافران دارد.

بهار لرستان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code