دکتر طب سنتی

یکی از اشتباهاتی که افراد در هنگام مواجهه با بیماری‌ها می‌کنند، خود درمانی است. استفاده از داروها چه شیمیایی و در طب جدید باشند و چه گیاهی در طب سنتی، نیازمند تجویز به وسیله متخصص است. طب سنتی و اسلامی شاخه‌های متنوع و مختلفی دارد و دارای پیچیدگی‌ها و قوانین پزشکی بسیاری است. قبل از استفاده از هرگونه علوم سنتی و استفاده از داروهای گیاهی حتما به یک دکتر مختصص در زمینه طب سنتی مراجعه کنید.

امروز در مجله اینترنتی ایده آل مگ تعدادی از متخصصین طب سنتی را برای آشنایی بیشتر شما همراهان عزیز معرفی خواهیم کرد

متخصصین و پزشکان طب سنتی

همانطور که در مطالب دیگر سایت ایده‌ آل مگ ذکر شده بود طب سنتی یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین راه‌های درمان بیماری‌ها و مشکلات جسمی و روحی می‌باشد. به مرور زمان و با پیشرفت علم و کشف داروهای جدید، طب سنتی رفته رفته جای خود را به درمان‌های دارویی و شیمیایی داد. هر چند این درمان‌ها امروزه فراگیر شده و البته در بسیاری از موارد موثر و مثمر ثمر هستند؛ اما نباید درمان از طریق طب سنتی و مراجعه به دکتر طب سنتی را به فراموشی سپرد.

با رشد روز افزون سطح آگاهی در سواد و اطلاعات افراد جامعه و به لطف گسترده شدن فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها، مبنی بر عوارضی که داروهای شیمیایی در دراز مدت بر بدن دارند، روز به روز استقبال از طب سنتی و استفاده از داروهای گیاهی و سنتی و مراجعه به متخصص و دکتر طب سنتی بیشتر از گذشته رواج یافته.

دکتر طب سنتی

برخی از افراد بر این گمانند که می‌توانند با استفاده از داروهای گیاهی خود درمانی کنند و استفاده بی مورد از این داروها عوارضی بر بدن و جسم آنها ندارد. اما سخت در اشتباهند.

مصرف داروهای گیاهی و مِن‌ حیث المجموع استفاده از طب سنتی و اسلامی همانند سایر علوم پزشکی نیاز به مشورت و مشاوره با متخصص در زمینه طب سنتی دارد.

در این مطلب به آدرس و شماره تلفن چند تن از پزشکان و متخصصین طب سنتی و اسلامی اشاره می کنیم.

 دکتر حسن اکبری

دکتر حسین اکبری

محقق طب اسلامی و ایرانی و متخصص آسیب شناسی

دکتر حسین اکبری متولد ۱۳۴۳ هجری شمسی در شهرستان بوئین زهرا می باشد . ایشان در سال ۱۳۶۴ در رشته پزشکی دانشگاه ارومیه پذیرفته شدند و در سال ۱۳۷۱ رشته تخصصی آسیب‌شناسی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شروع به تحصیل نمودند .دکتر اکبری از سال ۱۳۷۹ با مبانی طب سنتی برحسب ضرورت‌های جاری و علاقه وافر، آشنا شدند و در طی حدود ۲۰سال تجربه فراوانی در پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌ها به روش طب سنتی اسلامی- ایرانی کسب نمودند

آدرس مطب دکتر حسین اکبری

جاده مخصوص کرج، کیلومتر ۱۷ ، به طرف اندیشه، سه راهی ملارد، بعد از شهرک جعفریه، دوربرگردان، جاده امام حسین علیه السلام، چهار راه یبارک، شهرک یبارک، کوچه سلامت، شماره ۶
نوبت دهی به صورت تلفنی از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۵۴۵۳۰۰۰ و ۰۲۱۶۵۴۵۳۲۰۰ می‌باشد

 دکتر اکبر کتابی

 دکتر اکبر کتابی

متخصص طب سنتی و طب سوزنی

ایشان مدرک تحصیلی خود را در دانشگاه های هند و پاکستان اخذ نموده اند . عضویت در گروه پزشکان نیاکان دین و سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جمله افتخارات این حکیم و دکتر گرانقدر می باشد . همچنین دکتر کتابی در دوره های  مبانی متوسط و پیشرفته طب سوزنی و همچنین ماساژ یومی هو تراپی و گیاه‌شناسی در طب سنتی تخصص فراوانی دارند و مشغول تدریس می باشند .

آدرس مطب دکتر اکبر کتابی

تهران، خیابان انقلاب، انتهای پل روشندلان، نرسیده به پل چوبی، شماره ۲۴۸ ، طبقه بالای باشگاه بدنسازی، واحد ۵
شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۸۵۱۶ و ۰۲۱۶۶۵۷۸۵۲۹ و ۰۲۱۷۷۶۸۱۷۲۱ و ۰۲۱۷۷۶۸۱۸۵۱ و ۰۲۱۸۸۲۲۴۰۱۹

 دکتر احمد سوزنچی

 دکتر احمد سوزنچی

کارشناس طب سنتی

تهران، خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به توانبر، بن بست سی و ششم، ساختمان ولیعصر ۱ ، طبقه همکف، واحد ۲۰۳
شماره تماس ۰۲۱۸۸۶۴۷۸۷۵ و ۰۲۱۸۸۶۴۷۸۷۶ و ۰۲۱۸۸۶۷۳۹۰۴ و ۰۲۱۸۸۶۷۳۹۰۵

 استاد حسین خیراندیش

 استاد حسین خیراندیش

کارشناس طب سنتی

دکتر خیر اندیش دارای مدرک دکترا در رشته توسطعه طب سنتی می باشد ایشان در سال ۲۰۱۲ به درجه پروفوسوری در زمینه طب سنتی در دانشگاه روسیه نائل آمدند . فعالیت جدی ایشان در زمینه طب سنتی در سال ۱۳۶۵ شروع شده و هنوز هم ادامه دارد . دکتر خیر اندیش در سال ۱۳۳۵ در کاشان متولد شدند و امروزه به پدر طب سنتی ایران مشهور هستند .

آدرس مطب دکتر حسین خیر اندیش

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، جنب امام زادگان عینعلی و زینعلی، ساختمان پزشکان سجاد
شماره تماس ۰۲۱۴۴۴۶۲۷۷۲ و ۰۲۱۴۴۸۹۱۰۳۲

 دکتر عارف قنبرزاده

 دکتر عارف قنبرزاده

متخصص طب سنتی

تهران، خیابان پاسداران، خیابان بوستان ششم، شماره ۷۵
شماره تماس ۰۲۱۲۲۵۸۶۶۳۵

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code