قیمت انواع موتور سیکلت

رانندگی کردن در شهر هرروز سخت‌تر می‌شود؛ از یک طرف ترافیک و پیدا کردن جای پارک که این روزها واقعا گوهر نایابی است و از سوی دیگر قیمت‌های سرسام‌آور خودرو‌های سواری و نبود لوازم یدکی و هزینه بالای نگه‌داری خودرو و مصرف سوخت بالا و صف‌های پمپ بنزین و طرح آلودگی هوا و ترافیک و… استفاده از خودرو را بسیار مشکل کرده است. راه نجات از همه این مشکلات وسیله‌ای ارزشمند است به نام موتور سیکلت!

موتور سیکلت‌ها در ترافیک نمی‌مانند و پارک کردن‌شان آسان است. از همه مهم‌تر این‌که قیمت موتور سیکلت بسیار پایین‌تر از خودرو است و هزینه نگه‌داری و تعمیر آن بالا نیست ضمن اینکه مصرف سوخت کمتری هم نسبت به ماشین دارد؛ ضمن اینکه برای هر توان مالی تقریبا موتور سیکلت پیدا می‌شود. در این مقاله از ایده آل مگ، انواع موتور سیکلت ها را معرفی خواهیم کرد. در ضمن می توانید قیمت‌ ها و تصاویرشان را با هم مقایسه کرده و از طریق لینک خرید، به صورت اینترنتی موتور مد نظر خود را خریداری نمایید.

مشخصات و قیمت موتور سیکلت باجاج

این برند موتور سیکلت در اصل ساخت کشور هند بوده و  شرکت پیشروگستر فارس این محصول را در ایران تولید می‌کند. مدل‌های محبوبی دارد که حتما موتور سیکلت دوستان با آن آشنا هستند؛ پالس۱۸۰، پالسRS200، پالسNS200 و بوکسر از انواع مدل‌های این شرکت‌اند. در جدول زیر مشخصات ۴ مدل از انواع باجاج را مشاهده می‌کنید.

مدلپالس۱۸۰پالس۲۰۰NSپالس۲۰۰RSبوکسر۱۵۰
قیمت موتور سیکلت۲۲ میلیون تومان

(۷±/%۴۶)

۲۶ میلیون تومان

(۶±/%۸)

۳۳میلیون تومان

(۱±/%۲۲)

۱۳میلیون تومان

(۴±/%۲۹)

دنده۵۶۶۴
شتاب صفر تا صد۱۳ثانیه۸۳/۹ ثانیه۳/۶ ثانیه
حداکثر سرعت۱۲۲ کیلومتر بر ساعت ۱۳۶کیلومتر بر ساعت۱۶۰ کیلومتر بر ثانیه۹۴ کیلومتر بر ساعت
ظرفیت مخزن سوخت۱۵ لیتر۱۲ لیتر۱۳ لیتر۱۱ لیتر

 

نمونه تصاویر موتور سیکلت های نام‌برده‌شده در جدول بالا را می‌توانید در پایین مشاهده و مقایسه کنید.

قیمت انواع موتورسیکلت بوکسر 150

«بوکسر ۱۵۰»

موتور سیکلت پالس 150

«پالس۱۵۰»

موتور سیکلت پالس ان اس 200

«پالس۲۰۰NS»

موتور سیکلت پالس RS

«پالس۲۰۰RS»

مشخصات و قیمت موتور سیکلت آپاچی

موتور سیکلت‌های چهارزمانه و ۲سوپاپه ساخت کشور هند و شرکت TVS Motors هستند. از سال ۲۰۰۶ تولید این موتور سیکلت شروع شده و تاکنون ۶ مدل از انواع آپاچی تولید شده است که ما در جدول زیر به مقایسه ۳ مدل از آن پرداخته‌ایم.

نام موتور سیکلتآپاچی۱۵۰آپاچی ۱۶۰آپاچی۱۸۰
قیمت۲۳میلیون تومان۲۴ میلیون تومان۲۸ میلیون تومان
دنده۵۵۵
شتاب صفر تا صد
حداکثر سرعت۱۱۸کیلومتر بر ساعت۱۲۴کیلومتر بر ساعت۱۲۴کیلومتر بر ساعت
ظرفیت مخزن سوخت۱۶ لیتر۱۶ لیتر۱۶ لیتر

 

در ادامه می‌توانید تصاویر سه مدل آپاچی را مشاهده کنید.

عکس موتور آپاچی 150

«آپاچی ۱۵۰»

عکس موتور سیکلت آپاچی 160

«آپاچی ۱۶۰»

موتور سیکلت آپاچی 180

«آپاچی ۱۸۰»

اگر قصد خرید اینترنتی این مدل موتور سیکلت را دارید می‌توانید از این لینک اقدام به خرید کنید.

استعلام خلافی موتورسیکلت

مشخصات موتور سیکلت بِنلی

این موتور سیکلت های ماهیچه‌ای خوش‌چهره، ایتالیایی هستند. موتور سیکلت بنلی اصالتاً ساخت شرکت بنلی ایتالیا است؛ اما به‌اصطلاح برون‌سپاری شده‌اند و اکنون شرکت چینیKEEWAY تحت کنترل و لیسانس شرکت اصلی بنلی این موتورها را می‌سازد و روانه بازار می‌کند.

بنلی انواع مختلفی دارد که شاید آشناترین آن بنلی TNT 15  باشد که قدیمی‌ترین و به نوعی ضعیف‌ترین و هم‌چنین ارزان‌ترین نوع بنلی هم هست. جدیدترین و گران‌ترین نوع بنلی هم بنلیTNT 250  نام دارد که تا حدود ۵۲ میلیون تومان قیمت دارد. در ادامه به بررسی انواع مختلف بنلی خواهیم پرداخت.

نام موتور سیکلتبنلی TNT 150بنلیTNT 250بنلیTNT 300
قیمت۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

(۱±/%۱۶)

۴۵ میلیون تومان

(۸±/%۱۲)

در ایران پلاک نمی‌شود
دنده۵۶۶
سرعت صفر تا صد۵ ثانیه
حداکثر سرعت۱۲۰ کیلومتر بر ساعت۱۸۰ کیلومتر بر ساعت
ظرفیت مخزن سوخت۱۳ لیتر۱۶ لیتر۱۶ لیتر

 

تصاویر انواع مختلف موتور سیکلت بنلی آماده شده است که می‌توانید مشاهده کنید.

عکس موتور سیکلت بنلی 150

«بنلی ۱۵۰»

عکس موتور سیکلت بنلی 250

«بنلی ۲۵۰»

موتور سیکلت بنلی 300

«بنلی ۳۰۰»

اگر از آن دسته افرادی هستید که عموم خریدهایتان را از طریق اینترنت یا فضای مجازی خریداری می‌کنید، به این لینک مراجعه کنید.

قیمت موتور شهاب/تلاش/تابان

در نهایت آخرین نوع موتور سیکلتی که معرفی خواهیم کرد، به موتور سیکلت های ایرانی شرکت تلاش تعلق دارد. این شرکت که در سال ۱۳۸۳ کار خود را شروع کرده است هم‌اکنون ۳ نوع محصول با نام‌های شهاب، تلاش و تابان را تولید و عرضه می‌کند. هر کدام از این نام‌ها دارای ۳ نوع محصول است که محصول تابان نوع تریل هم دارد. در ادامه ۳ نوع شهاب را معرفی و بررسی خواهیم کرد.

نام موتور سیکلتشهاب CG 125شهاب۱۵۰  هارلیشهاب ۲۰۰
قیمت۸ میلیون تومان۱۰میلیون تومان۱۱ میلیون تومان
دنده۴۵۵
سرعت صفر تا صد
حداکثر سرعت۹۵ کیلومتر بر ساعت۱۰۴ کیلومتر بر ساعت۱۰۵ کیلومتر بر ساعت
ظرفیت مخزن سوخت۹ لیتر۹ لیتر۹ لیتر

 

این نوع موتور سیکلت شباهت‌هایی با انواع موتور سیکلت هایی مثل ساوین و برخی از تولیدات کویر و… دارد. کیفیت ساخت این نوع موتور سیکلت تقریبا یکسان است و در مقایسه با سایر انواع موتور سیکلت قیمت بالایی ندارد. انواع موتور سیکلت های تولیدی شرکت شهاب را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

موتور سیکلت تلاش

«تلاش ۲۰۰»

موتور سیکلت تلاش 125

«تلاش ۱۲۵»

عکس موتور سیکلت تابان

«تابان ۱۵۰»

موتور سیکلت های شرکت تابان به صورت اینترنتی کم‌تر خرید و فروش می‌شوند و برای خرید باید به نمایندگی‌های شرکت یا فروشگاه‌های موتور سیکلت مراجعه کنید. اما اگر طالب خرید اینترنتی این نوع موتور سیکلت هستید، می‌توانید از طریق این لینک وارد سایت شیپور شوید و موتور سیکلت های نو یا دسته‌دوم را با کیفیت، قیمت و مدل ساخت مختلف را خریداری کنید.

با توجه به نوسانات بازار و قیمت‌های متنوعی که در بازار موتور سیکلت اعلام می‌شود، لازم است به چند نکته توجه داشته باشید؛ اول این‌که قیمت‌های ذکرشده در مقاله قیمتی است که از چندین سایت معتبر استخراج شده است و ممکن است در مراکز فروش مختلف و استان و شهرهای مختلف تفاوت داشته باشد. دوم اینکه این مقاله در تاریخ ۳۱ تیر ۹۸ نوشته شده است و ممکن است تا زمانی که شما مخاطب عزیز، متن را می‌خوانید، قیمت‌ موتور سیکلت تفاوت پیدا کرده باشد.

امتیاز شما به این پست
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.