برنده نهایی عصر جدید

اگر از بینندگان و طرفداران برنامه استعداد یابی عصر جدید هستید حتما دلتان می خواهد بدانید چه کسی برنده نهایی عصر جدید می شود. در ادامه با ایده آل مگ همراه باشید تا شانس برنده شدن هر کدام از شرکت کنندگان را بررسی کنیم:

عصر جدید

مسابقه استعداد یابی عصر جدید با کارگردانی، تهیه کنندگی و مجری گری احسان علیخانی از ۲۷ بهمن سال ۹۷ روی آنتن شبکه سه سیما رفت همانطور که می دانید احسان علیخانی قبل تر مجری برنامه ماه عسل بود که آن برنامه هم مانند عصر جدید در ژانر واقع نما ساخته شده بود و در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن می رفت. عصر جدید یکشنبه و دوشنبه بعد از خبر ۲۲ پخش می شود. فینال برنامه عصر جدید در شب عید غدیر یعنی ۲۸ مرداد روی آنتن می رود.

این برنامه به سبک شوی تلوزیونی آمریکاز گات تلنت ساخته شده است. ابتدا از استعدادهای برتر از سراسر ایران درخواست شد تا ویدئوهایی کوتاه از خود ارسال کنند تا برای شرکت در برنامه از آن ها دعوت شود. این ویدئوها توسط ۲۰ داور مختلف مورد بررسی قرار گرفت. ۵۰۰۰ ویدئو در سایت این برنامه حول محور سرگرمی، هنر و ورزش ارسال شده بود که از این تعداد، ۱۸۲ نفر انتخاب شدند تا به صورت حضوری و زنده اجرای خود را در صحنه عصر جدید اجرا کنند.

برنده نهایی عصر جدید

داوران عصر جدید

اجرای این برنامه توسط احسان علیخانی انجام می گیرد. داوران این برنامه شامل یک تیم ۴ نفره است. امین حیائی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی اعضای هیئت داوران این مسابقه هستند که البته نقدهایی بر انتخاب داوران وجود دارد. با توجه به اینکه در حوزه ورزش نیز شرکت کنندگان استعداد خود را به نمایش می گذارند لزوم وجود یک داور از جامعه ورزش احساس می شود. با توجه به اینکه دو داور از ۴ داور بازیگر سینما و تلوزیون هستند، انتقاد ها را نسب به قضاوت بیشتر کرده است.

برنده نهایی عصر جدید

این ۱۸۲ نفر در مرحله مقدماتی طی ۲۶ برنامه و در هر شب ۷ نفر اجراهای خود را به نمایش گذاشتند. در هر برنامه ۲ نفر که یک نفر با رأی داوران و یک نفر با نظر مردم به مرحله بعدی صعود می‌کنند.

مرحله دوم در ۱۵ قسمت اجرا شد که در هر شب ۴ نفر اجرای خود را به نمایش گذاشتند. رای داوران ۲ اجرا را برای رای گیری مردمی مشخص می کند تا شخص صعود کننده توسط مردم انتخاب شود.

مرحله نیمه نهایی عصر جدید شامل ۵ قسمت است که در هر قسمت ۳ شرکت کننده با هم رقابت می کنند و از بین آن ها یک شرکت کننده با آرای مردمی به فینال راه می یابد.

راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی عصر جدید

پارسا خائف

خواننده ی نوجوان و خوش صدای اردبیلی عصر جدید با ۲۹۲۶۹۰۵ رای مردمی به مرحله نیمه نهایی راه یافت. این نوجوان اجراهای خود را به سه زبان آذری، فارسی و انگلیسی اجرا کرده که توانسته توجه هیئت داوران را جلب کند و آرای زیادی را نیز کسب کند. او توانست با آرای مردمی به مرحله نهایی صعود کند.

برنده نهایی عصر جدید

اجرای نیمه نهای پارسا خائف

 

رضا ارمندپیشه

رضا ارمندپیشه متولد سال ۷۱ در تهران است و اکنون ۲۷ سال سن دارد. او از شهر هشتگرد در این مسابقه شرکت کرده و استعداد خود در زمینه خوانندگی را به نمایش گذاشت. او با ۲۱۹۰۱۳۶ رای مردمی به مرحله نیمه نهایی عصر جدید راه پیدا کرده بود اما نتوانست راهی فینال شود. اما آریا عظیمی نژاد ضمن تقدیر از زحمات او اعلام کرد از ارمندپیشه حمایت خواهد کرد تا بتواند در زمینه خوانندگی پیشرفت کند.

محمد مصطفی حصار

او در زمینه حرکات آکروباتیک نمایش هایی جالب را اجرا کرده بود و توانسته بود با ۲۲۶۲۹۷۷ رای به مرحله نیمه نهایی راه یابد. لقب پسر ژله ای ایران برای او برازنده است. او که از شهر قدس در این مسابقه شرکت کرده است، موفق نشد نظر مثبت چهار داور مسابقه استعدادیابی عصرجدید را در مرحله نیمه نهایی کسب کند و به فینال راه نیافت.

مهدی عبدالوند

مهدی عبدالوند قهرمان مچ اندازی سنگین وزن جهان است. او اجراهایی زیبا از مچ اندازی را در این برنامه نمایش داده است. او که نماینده شهر الیگودرز در این مسابقه است با تعداد رای ۱۷۳۶۶۴۷ به مرحله نیمه نهایی رسید.

گروه پسران خورشید

این گروه که از مشهد آمده اند در حوزه حرکات نمایشی اجراهای خود را به نمایش در آوردند و با ۲۴۴۹۹۳۰ رای مردمی به نیمه نهایی رسیدند. در اجرای آخر این گروه دو کودک معلول حرکات زیبایی به نمایش گذاشتند که لیلا بلوکات با حضور در برنامه حمایت خود را از این کودکان اعلام کرد.

محمد زارع

محمد زارع که حرکات آکروباتیک حیرت انگیزی را به نمایش گذاشته و اجرای آخر او +۱۴ اعلام شد با ۲۶۶۱۵۳۲ به مرحله نیمه نهایی رسیده بود. او که از شیراز آمده با رای مردمی ۴۰۲۷۱۵۱ به فینال رسید. اعلام اینکه او درس را در مدرسه رها کرده و در کانکس زندگی می کند، حواشی زیادی را حول اجراهای زارع فراهم کرد.

برنده نهایی عصر جدید

ویدیوی اجرای نیمه نهایی محمد زارع

گروه پیرامید

گروه ژیمناستیک کاران تهرانی که شامل ۴۰ نوجوان است با تعداد ۲۹۳۳۸۲۲ رای به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. در مرحله نیمه نهایی اجرای آن ها با یک گروه ۶۳ نفره اجرا شد. مربی آنها بهنام روستایی است که خود معلول است.

گروه نواندیشان

سما برهانی و پرهام بنی اسدی اعضای این گروه هستند که در عصر جدید شرکت کردند و اجراهایی دیدنی را به نمایش گذاشتند. دو نوجوان که زندگیشان عدد و رقم و جمع و تفریق و ضرب و تقسیم است. گروه نواندیشان با ریاضی، بازی کردند و در مراحل مسابقه عصر جدید شگفتی آفریدند. این دو نفر که نماینده شهر کرج هستند با ۲۸۷۹۹۶۹ رای به نیمه نهایی راه یافته بودند.

دختران نینجا

گروه دختران نینجا شامل فریبا فرجی پور و شاگردان او در تیم نینجوتسو کرج است. حرکات نمایشی خیره کننده آن ها داوران و تماشاچیان را تحت تاثیر قرار داده است. آن ها با ۳۴۷۳۳۸۹ به جمع تیم های نیمه نهایی پیوستند.

برنده نهایی عصر جدید

اجرای نیمه نهایی دختران نینجا

 

سعید فتحی روشن

سعید فتحی روشن که به کریس انجل ایران معروف است در برنامه عصر جدید شعبده های منتالیستی را به نمایش گذاشت. او ذهن خوانی های جذابی را انجام داد که بسیار مورد توجه داوران و سایر بینندگان قرار گرفت. او با ۲۹۷۸۶۱۷رای به نیمه نهایی رسیده بود و با ۴۲۳۴۱۴۱ به فینال رسید. اجراهای حیرت انگیز او باعث شده بسیاری به دنبال افشای حقه های سعید فتحی در برنامه عصر جدید باشند.

اجرای نیمه نهایی سعید فتحی روشن

شکوفه عزیزی

او که عروسک گردانی می کند در اجراهایش به طور همزمان چند عروسک را مدیریت می کرد. شکوفه عزیزی کارشناسی تئاتر دارد و در حوزه عروسک گردانی، سینما، تلویزیون و نمایش فعالیت دارد و در شیراز زندگی می کند.

گروه ریکو

گروه ریکو در حوزه حرکات نمایشی اجراهایش را به نمایش در آورد. این گروه که نماینده تهران بودند با ۳۱۶۹۰۰۵ به نیمه نهایی راه یافتند. ریکو تعادل، خود ساختگی و جسارت را با هیجانی مضاعف در اجراهایشان به تماشاگر منتقل می کردند.

زهرا بیرامی

این کودک ژیمناستیک کار تبریزی اجراهایی بسیار زیبا را به نمایش گذاشت و در هر مرحله پیشرفت چشمگیری با اجرای قبل خود داشت. او با ۲۵۶۶۱۴۹ رای به جمع تیم های حاضر در نیمه نهایی پیوسته بود. زهرا رکورددار کوچکترین تیر انداز کمان با پا در حالت عقرب برای اولین بار در جهان است و به دختر ژله ای معروف است.

فاطمه عبادی

اجراهای هنری فاطمه عبادی نقاشی با شن بود که هم برای هیئت داوران و هم سایر بینندگان جذاب بود. او در اجراهای خود مسائل اجتماعی مانند کودکان کار را گنجانده بود که اجراها را هر چه زیباتر می کرد. عبادی که نماینده بندر ماهشهر است با ۳۰۴۹۹۳۲ به نیمه نهایی رسیده بود و با ۴۶۰۳۴۴۰ به جمع فینالیست ها پیوست.

برنده نهایی عصر جدید

اجرای نیمه نهایی فاطمه عبادی

 

گروه سربازان وطن

گروه سربازان وطن متشکل از دو جوان با استعداد است که در هر مرحله از عصر جدید شگفتی تازه‌ای خلق کردند. این گروه شیرازی با ۲۷۵۰۸۸۱ رای توانسته اند تا مرحله نیمه نهایی پیش بروند.

برنده نهایی عصر جدید

در حال حاضر پارسا خائف، محمد زارع، فاطمه عبادی و سعید فتحی روشن به مرحله نهایی صعود کرده اند و هنوز تکلیف صعود کننده آخر مشخص نشده است. مرحله نهایی عصر جدید در ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ بین ۵ شرکت کننده برگزار می شود تا برنده نهایی مشخص شود.

ویدئوی فینال عصر جدید

 

 

شانس برنده نهایی عصر جدید

در حال حاضر بین کسانی که به فینال عصر جدید صعود کرده اند، فاطمه عبادی رای بیشتری دارد و باید دید می تواند در اجرای فینال هم نمایش خوبی را به اجرا در آورد تا طرفدارانش دوباره به او رای دهند یا خیر. بعد از عبادی، پارسا خائف بیشترین میزان رای را دارد.

اگر کامنت ها و بازخوردهای مردمی را در شبکه های احتماعی و کانال آپارات عصر جدید دیده باشید احتمال بالا آمدن و حتی برنده نهایی شدن گروه دختران نینجا نیز بالا است. اما تمامی این ها حدس و گمان است و همه چیز به اجرای فینال عصر جدید بستگی دارد. باید دید چه کسی می تواند شگفتی آفرین شود و جایزه نهایی این مسابقه را برنده شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
13 نظرات
 1. پریسا می گوید

  دخترا نینجا حتما برنده نهایی میشن. نظر داورا هم همینه و تقریبا همشون طرفدار گروه دختران نینجا هستن. رکورد رای هم که فعلا با همین گروهه.

 2. علی می گوید

  سربازان وطن خوب بودن. از دختران نینجا اجراشون بهتر بود خود داورا هم اینو میدونستن. نمی دونم چرا مردم به اونا رای دادن

  1. فرناز عابدینی می گوید

   واقعا خیلی مسخرست که از داورا می پرسن به کی رای دادی. این می تونه تو رای مرحله بعد روی ذهن تماشاچی ها تاثیر گذار باشه. به نظرم خیلی کار اشتباهی بود.

  2. حلما می گوید

   هرکسی نظر خودشو داره. اتفاقا گروه دختران نینجا خیلی هم اجرای خوبی داشتن، اونم با محدودیت هایی که برای دخترا در نظر گرفته شده. اون سربازان وطن با اسمی که روی خودشون گذاشتن سعی داشتن از این طریق رای جمع کنن.

  3. حسن می گوید

   دقیقا چرا وقتی داورا خودشون میگفتن سرابازان وطن بهتر بودن به دختران نینجا رای دادن؟

 3. حامد ز می گوید

  به نظرم محمد زارع نماد یه جوون ایرانیه که تونسته تو این سن رو پای خودش وایسه و می تونه الگو باشه برای جوون های هم سن و سالش که فقط بلدن از وضعیت جامعه شکایت کنن و بگن کار نیست. هر کس اگه بره دنبال استعداد خودش قطعا می تونه موفق بشه. محمد زارع شرایط سختی رو توی این چند سالی که تنها زندگی می کنه تحمل کرده اما الان داره نتیجه زحماتش رو میگیره.

 4. هومن می گوید

  الان یه جوی به وجود اومده بخاطر حمایت از دخترا همه دارن به دختران نینجا رای میدن که این باعث میشه حق بقیه ضایع بشه. اجراشون خیلی هم عالی نبود.

 5. محمد ناجي می گوید

  از همين الان ميگم پارسا خائف برنده نهايي است

 6. هادی می گوید

  من نمی دونم این فتحی روشن چجوری اومده بالا. بین پنج نفر پنجم میشه

 7. شهرزاد می گوید

  هر کسی نظر خودشو داره. به نظرم دختران نینجا کارشون ربطی به استعداد نداره. اینا هنر اکتسابیه که با تمرین به دست اومده. اما یکی مثل پارسا خائف توی اون سن استعداد خوبی داره.

 8. صالح می گوید

  فاطمه عبادی واقعا عالی بود علاوه بر اینکه هنر خودشو داره نشون میده کاملا دغدغه اجتماعی داره و تا جایی که می تونه داره مشکلات جامعه رو با هنر خودش به تصویر می کشه و امیدوارم که برنده بشه.

  1. soren می گوید

   به نظر من برنده نهایی عصر جدید فاطمه عبادیه. الان که رکورد تعداد رای فعلا دستشه بعدم مردم دوسش دارن بخاطر اجراهای خوبش

 9. حسین.حمیدی می گوید

  محمد زارع سنش خیلی کمه و استعداد خیلی خوبی داره. به نظر من که اون برنده میشه و حقشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code