آرایش جدید صورت، مو، ناخن، عروس

‌امروزه با افزایش روزافزون مواد، برندها و روش‌های مختلف آرایشی امکان زیبایی و جذابیت برای افراد با چهره‌های متفاوت فراهم شده است. در این بین هر ساله شاهد نمونه‌های آرایشی جدید که توسط طراحان چهره و میکاپ عرضه می‌شود، هستیم.

بحث آرایش جدید نه تنها در بین زنان و دختران جوان بلکه حتی در افراد مسن‌تر نیز همیشه و در همه‌جا مطرح است. لذا اهمیت بررسی انواع آرایش جدید به چالشی پرطرفدار بدل گشته است که به سادگی نمی‌توان از کنار آن گذشت و حتی اگر جزو آن دسته از افرادی باشید که شدیدا به سنت‌ها پایبند بوده و هرگونه آرایش را نادیده می‌گیرید، با این وجود آیا تاکنون هیچ نوع کرم ضدآفتاب یا مرطوب کننده استفاده نکرداید؟ آیا اسمی از هیچ شرکت سازنده‌ی لوازم آرایش نشنیده‌اید؟

انتخاب آرایش با توجه به نوع پوست و مدل صورت باعث می‌شود تا زیبایی شما دوچندان گردد، از این‌رو آرایشگران حرفه‌ای برای هر گروه از افراد آرایش ویژه‌ی همان چهره و پوست را انجام می‌دهند.

آرایش جدید صورت و مو

آرایش صورت و مو به نحوی انجام می‌گیرد که باهم و با چهره‌ ی فرد تناسب داشته باشد. به همین دلیل آرایشگری هنر منحصر به فردی است که مبتنی بر پایه‌‌ی آگاهی از علوم مختلف از جمله چهره‌شناسی، رنگ شناسی، طراحی و… است.

همچنین باید در نظر داشت که رنگ مو نیز نقش مهمی در جذابیت افراد دارد که معمولا با توجه به رنگ پوست انتخاب می‌شود اما در بیشتر موارد به سلیقه‌ی افراد بستگی دارد.

انواع مختلف آرایش جدید برای صورت و مو سالانه ارائه می‌شود و در همین رابطه سمینارهای مختلف نیز در سرتاسر جهان برگذار می‌گردد که آرایشگران از نقاط مختلف در آن‌ها حضور می‌یابند و این آموزش‌ها را فرا می‌گیرند. صحنه‌ی رقابت برای این حرفه بسیار وسیع است و تنها افرادی که آرایش جدیدتر و مناسبتری را ارائه دهند می‌توانند در این میدان پیروز شوند.

سبک‌های مختلف آرایشی از جمله آرایش ساده، آرایش برنزه، آرایش اروپایی، آرایش خلیجی و عربی و… برای افراد مختلف می‌تواند با رعایت فنون آرایش جدید به کار رود.

به همین منظور چند مدل آرایش جدید را در قالب تصویر برای شما نمایش می‌دهیم:

مدل آرایش افریقایی

آرایش آفریقایی

آرایش جدید ساده

آرایش ساده

مدل آرایش جدید خلیجی

آرایش خلیجی

آرایش برنزه

آرایش برنزه

آرایش اروپایی

آرایش اروپایی

 آرایش جدید صورت عروس

در مجالس عروسی تمام توجه مهمانان به عروس است و از تمام جهات از جمله آرایش عروس، مدل موی عروس، لباس عروس و…بررسی می‌شود. از آنجایی‌که جدید بودن آرایش عروس اهمیت ویژه‌ای دارد، بنابراین آرایش سر و صورت نکته‌‌ی اصلی مورد بحث است زیرا که عروسی تنها یک شب بوده و آن یک شب باید به بهترین وجه ممکن ظاهر شوید. این امر در صورتی محقق می‌شود که شناخت نسبی از نوع پوست خود داشته باشید و نکاتی را که در مورد آرایش خود می‌دانید به آرایشگر اطلاع دهید. آگاهی وی از نکاتی هر چند پیش پا افتاده می تواند به استفاده از روش‌های مختلف برای نمایان شدن هرچه بیشتر زیبایی شما با استفاده از سبک‌های آرایش جدید کمک نماید. هرچه آرایش شما جدیدتر باشد مطمئنا در آینده در ذهن خود و دیگران تصاویر بهتری به جای می‌گذارید و تا مدت‌ها بحث زیبایی و جدید بودن آرایش شما نقل محافل خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر به مباحث زیر مراجعه کنید:

روشن کردن صورت

مدل ابرو با توجه به فرم صورت

آرایش جدید دخترانه

از گذشته تاکنون بحث زیبایی دختران مطرح بوده و هست. زیبایی دختران این سرزمین همیشه زبانزد خاص و عام بوده و از دیرباز به آن توجه ویژه‌ای می‌شده است. اما در گذشته به دلایلی امکان آرایش با توجه به آنچه امروز شاهد هستیم برای دختران وجود نداشته است. با این حال امروزه می‌بینیم که در بحث آرایش جدید موضوع آرایش دخترانه نیز مطرح می‌شود که معمولا باید در عین سادگی زیبایی را نیز به تصویر بکشد. آرایش‌های جدید دخترانه نیز همانند سایر بخش‌های آرایشی به مو و صورت می‌پردازد که همانطور که گفته شد درجه‌بندی مختلفی از سادگی را به نمایش می‌گذارد؛ بدین معنی که مقدار و نحوه‌ی آرایش با توجه به مکان و فرهنگ افراد متفاوت است. اما در مقام مقایسه باید گفت که نسبت به آرایش عروس ملایم تر است.

آرایش ناخن

از موضوعاتی که به تازگی بحث در مورد آن نسبت به گذشته گسترش یافته آرایش ناخن است به‌طوریکه در سالن‌های آرایشی بخشی را به کاشت و طراحی ناخن اختصاص داده اند. استفاده از انواع لاک‌های ناخن با ماندگاری مختلف و طراحی‌های زیبایی که با ظرافت و دقت خاصی بر روی ناخن انجام می‌گیرد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر به فکر زیبایی ناخن‌های خود هستید یا از جنس ناخن خود ناراضی هستید می‌توانید با کاشت و طراحی ناخن به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید. در این رابطه باید در نظر داشته باشید که کیفیت مواد استفاده شده بسیار مهم است.

پاکسازی پوست

شاید از خود بپرسید که این مبحث در بخش آرایشی چه می‌کند؟ اما باید بگوییم که اولین اصل در آرایش جدید پاکسازی صورت است. به طوریکه امروزه در آرایشگاه‌ها قبل از انجام آرایش اصلی به پاکسازی پوست می‌پردازند. حتی برخی اوقات افراد بدون درخواست آرایش برای پاکسازی به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنند تا پوستی صاف و سالم داشته باشند. وجود گرد وغبار زیاد، آلودگی بیش از حد هوا، استرس‌های روزمره، تغذیه‌ی ناسالم و… از مواردی است که در درازمدت آثار ناخوشایندی از جمله جوش و لک را بر روی پوست به جا می‌گذارند. لذا پاکسازی پوست در عصر جدید جزو نیازهای اصلی برای هر شخص است.

اپیلاسیون

با داشتن موهای زائد بر روی پوست صورت نمی‌توان انتظار داشت که آرایش مطلوبی برای شما صورت گیرد. بنابراین قبل از انجام هرگونه آرایشی باید از شر موهای زائد خلاص شد. روش‌های قدیمی و جدید برای پوست‌های مختلف در سالن‌های آرایشی انجام می‌گیرد که بسته به نظر افراد می‌تواند متفاوت باشد روش‌هایی از جمله بند انداختن، اصلاح با تیغ، شمع، موم و… .

بخوانید:

آرایش اکلیلی

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.