مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه برای صورت های گرد و کشیده

مدل موی کوتاه مخصوص افرادی است که از داشتن موهای بلند خسته شده اند و می خواهند موهای خود را کوتاه کنند. اولین سوالی که باید بسیار به آن اهمیت دهید این است که چه مدلی به صورت شما می آید؟ مدل موهای شما باید با توجه به حالت و شکل هندسی صورت شما انتخاب شود. پس قبل از این که موهای خود را کوتاه کنید باید حالت چهره خود را بدانید.

برای چهره های کشیده یا گرد با توجه به حجم مو می توان مدلهای مختلفی کوتاه کرد. مدلی که انتخاب می کنید باید زیبایی های چهره و حالت صورت تان را دو چندان کند. هم چنین نواقص صورت را کمتر نشان دهد. برای مثال افرادی که پیشانی بلندی دارند باید مدل هایی را انتخاب کنند که بلندی پیشانی شان را بپوشاند.

مدل موهای کوتاهی وجود دارد که می توانند چهره شما را کشیده تر یا بیضی نشان دهد یا یک صورت کشیده، پهن تر به نظر برسد. همچنین مدل هایی وجود دارد که باعث می شود پیشانی های بزرگ از بین بروند.

در حالی که شکل چهره موضوعی است که باید در نظر بگیرید ، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باید در انتخاب مدل موی کوتاه نقش داشته باشند. در هنگام انتخاب یک سبک مو ، شخصیت ، سبک زندگی و چهره خود را در نظر بگیرید.

در این مقاله می توانید جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه را مشاهده کنید. با ایده آل مگ همراه باشید.

پیدا کردن شکل صورت 


بسیاری از افراد از چهره مشخصی برخوردار هستند. صورت افراد به طور کلی به شش شکل طبقه بندی می شوند: بیضی ، کشیده، مربع ، گرد ، الماسی و شکل قلب. اگر نمی توانید با نگاه کردن به یک آینه بگویید چه شکلی دارید ، راهی برای اندازه گیری صورت وجود دارد که می تواند شما را در جهت تشخیص درست صورت کمک کند.  به طور کلی ، توصیه های زیبایی بیشتر برای خانمهایی که صورتهای گرد، مربع ، کشیده یا قلبی دارند ، بسیار مفید است.

از آنجایی که مدل های زیادی وجود خواهد داشت که متناسب با فرم صورت شما باشد ، ممکن است انتخاب مدل مناسب سخت باشد. قانون اساسی برای یافتن یک مدل موی عالی برای شکل چهره، برجسته کردن بهترین ویژگی های شماست.

صورت با قلب: موی چتری راه بسیار خوبی برای پنهان کردن پیشانی بزرگ در صورت های قلبی است.
صورت بلند: هرچه موهای شما بلندتر باشد ، چهره شما کشیده تر خواهد شد. بهتر است سبک های سبک هایی که حجم زیاد مو را نشان می دهند انتخاب کنید.
صورت بیضی: تقریباً هر مدل موی این شکل صورت را شکوفا می کند.
صورت گرد:  گزینه های بهتر شامل مدل موهایی هستند که تا زیر چانه هستند. اگر موهای مجعد یا موج دار دارید، کوتاه شدن بیش از حد مو ممکن است عرض بیشتری به قسمت گونه اضافه کند. مدل موهای کوتاهی که حجم موی بالایی ایجاد می کنند می توانند صورت شما را کشیده تر نشان دهند.

چگونه ریزش مو را درمان کنیم؟

شکل صورت من چگونه است؟


قبل از اینکه بتوانید جذاب ترین مدل موهای خود را پیدا کنید ، باید مشخص کنید شکل صورت شما چیست. برای انجام این کار ، سعی کنید از موهای خود که به پشت بسته شده است ، عکسی بگیرید که مقابل دوربین قرار گرفته است. سپس ، در قسمت بیرونی صورت خود بررسی کنید و ببینید صورت شما به کدام شکل بیشتر شبیه است. از طرف دیگر ، می توانید با تمرکز بر عرض ابرو ، گونه ها، لب و فک و طول صورت خود از پیشانی تا چانه و اندازه گیری آن شکل صورت خود را تشخیص دهید. به عنوان مثال ، اگر صورت شما طول و عرض یکسان داشته باشد، احتمالاً مربع یا گرد است. یا اگر صورت شما از پیشانی تا خط فک پهن تر شود ، احتمالاً شکل مثلث است.

انتخاب مدل موی کوتاه با توجه به شکل صورت

جدید ترین مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه برای صورت های گرد


شکل صورت گرد به طور معمول دارای طول و عرض یکسان و همچنین گونه های برجسته و گرد است. بنابراین ، برش های لایه لایه بلند و برش های پیکسی ، به نظر می رسد که بهترین شکل ممکن است. اگر می خواهید یک لایه انتخاب کنید ، لایه های بلند از اطراف خط فک را انتخاب کنید. از مدل باب ها و برش های تک طول به همراه لایه های کوتاه ، در اطراف صورت  ، و فرهای کامل استفاده کنید.

برای صورت های گرد بهتر است از مدل هایی استفاده کنید که گردی صورت را کمتر نشان دهد. بستگی به حجم موهایتان می توانید مدل های مختلفی را انتخاب کنید. مدل هایی که حالت خرد دارند برای موهای پرپشت مناسب ترند. زیرا با کوتاه کردن آن ها کمی از حجم موها گرفته می شود. اما به طور کلی محدودیتی برای صورت های گرد وجود ندارد.

مدل موی کوتاه چتری

مدل موی کوتاه چتری

موی ساده و شیک

مدل موی ساده و شیک

مدل مصری

مدل موی مصریمدل موی کوتاه اسپرت

مدل موی کوتاه اسپرت

 موی زنانه لایه ای

مدل موی زنانه لایه ای

کوتاه بهم ریخته

مدل موی بهم ریخته

مدل موی دخترانه 

مدل موی دخترانه 

مدل شلوغ

مدل موی شلوغ

 موی خیلی کوتاه 

مدل موی خیلی کوتاه 

جدید ترین مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه برای صورت های کشیده و بیضی

اگر صورت کشیده و پیشانی بلندی دارید. بهتر است موها را مدلی کوتاه کنید که قسمتی از موها روی پیشانی قرار بگیرد. به این صورت کمی از بلندی پیشانی گرفته می شود. اگر گردن تان کوتاه است، مدل موی خیلی کوتاه مناسب است تا گردن تان بیشتر دیده شود. اما اگر گردن بلندی دارید مدلی را انتخاب کنید که یک طرف موها بلندتر باشد تا بلندی گردن تان را بپوشاند.

مدل موی زنانه جدید برای صورت کشیده

موی زنانه جدید برای صورت کشیده

مدل موی زنانه جدید برای صورت کشیده

موی زنانه برای موهای لخت

مدل موی زنانه برای موهای لخت

مدل موی زنانه جدید

مدل موی زنانه جدید

مدل موی دخترانه شلوغ

مدل موی دخترانه شلوغ

مدل دخترانه ساده و زیبا

موی دخترانه ساده و زیبا

دخترانه جدید ۲۰۱۸

دلیل سفارش و اهمیت سفر کربلا برای مومن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.