سرفیس بوک

سرفیس بوک۲

سرفیس بوک یا surface book، یک لپ تاپ هیبریدی است که طراحی جدید و خاص خودش را دارد. این لپ تاپ در بعضی موارد ۵ هسته و در بعضی دیگر ۷ هسته می باشد. Gpu این سیستم آن مجزا می باشد و قابلیت جداسازی صفحه نمایشگر از پایه کیبورد آن وجود دارد.

سرفیس بوک

سرفیس بوک سریعترین نوت بوک ۱۳ اینچی جهان است که توسط مایکروسافت ارائه شده است.این لپ تاپ اولین لپ تاپ توسعه یافته است.

اقای پانوس پانای، مدیر ابزار ها مبتنی بر وب شرکت مایکروسافت، در طی سخنرانی که مبنی بر ارائه این سیستم داشت، تماشاچیان خود را به حیرت وا داشت و توضیح داد که این سیستم ۱۳ اینچی اولین تجربه مایکروسافت در این زمینه می باشد، که صفحه نمایشگر آن به تنهایی خود یک به عنوان یک لپ تاپ عمل میکند.

در این میان برخی از حضار از وی پرسیدند که ایا این واقعا یک تبلت نیست؟ اقای پانای در پاسخ گفتند: خیر این یک لپ تاپ هیبریدی است که ما معتقدیم در ۸۰ درصد مواقع باید از این سرفیس به عنوان لپ تاپ استفاده شود.

پانای از سرفیس بوک به عنوان یک کلیپ بورد یاد میکند و میگوید: “تیم ما سرفیس بوک را توسعه داده تا کاربران بتوانند با آن به نگارش بپردازند و مطالعه کنند، چگونه میخواهید بهره وری خود را بیشتر کنید؟هر آنچه را میخواهید را برایتان مهیا کرده ایم.”

سرفیس بوک

بررسی سرفیس بوک۲ و محبوبیت بیشتر سرفیس پرو نسبت به سرفیس لب تاپ و سرفیس بوک

مؤسسه آماری آددوپلکس گزارش آماری خود برای ماه نوامبر را منتشر کرده است که بر اساس آن، سرفیس‌پرو‌ی مایکروسافت پرفروش‌ترین دستگاه‌ خانواده‌ی سرفیس است. همان‌طور که در تصویر زیر می‌توان مشاهده کرد، جدیدترین محصول از خانواده‌ی سرفیس پرو توانسته است فروش بالاتری نسبت به سرفیس لپ‌تاپ و سرفیس بوک داشته باشد.

سرفیس‌پرو ۲۰۱۷ به‌تنهایی توانسته است ۹.۲ درصد از فروش بخش سرفیس را به خود اختصاص دهد؛ این آمار برای سرفیس بوک و سرفیس لپ‌تاپ به‌ ترتیب ۷.۵ درصد و ۲.۰ درصد است.

سرفیس بوک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.