از سریع ترین روترهای کمپانی D-Link در CES 2018 رونمایی شد

از سریع ترین روترهای کمپانی D-Link در CES 2018 رونمایی شد

پیش از شروع خبر ؛شایان ذکر است که،کواکلام سال گذشته ۸۰۲٫۱۱ax را به عنوان استاندارد جدیدی برای افزایش سرعت و کارایی وای فای هنگام استفاده همزمان تعداد زیادی کاربر معرفی کرد اما «Wi-Fi Alliance» که یک مجموعه جهانی برای وضع استانداردهای شبکه های وای فای است تا سال آینده قصد تائید آن را ندارد اما این مساله مانع معرفی روترهای ۸۰۲٫۱۱ax نشده است.

واضح است که؛دی – لینک (D-Link) یک شرکت تجهیزات مخابراتی و شبکه است که در سال ۱۹۸۶ در تایپه با نام داتکس سیستم تاسیس شد. در سال ۱۹۹۴ نام این شرکت به دی-لینک تغییر کرد.این شرکت ۱۲۷ نماینده فروش در ۶۴ کشور دارد و با ۱۰ مرکز پخش جهانی حدود ۱۰۰ کشور را پوشش می‌دهد.

کمپانی «D-Link» نیز در همین راستا از نمایشگاه CES به عنوان فرصتی برای معرفی دو روتر ۸۰۲٫۱۱ax استفاده کرده که یکی از آنها X6000 Ultra Wi-Fi Router دوبانده و دیگری AX11000 Ultra Wi-Fi Router سه بانده است و هردو مورد روی کاغذ بیشترین سرعت ممکن را ارائه می کنند.AX6000 در سرعت ۶ هزار مگابیت بر ثانیه کلاک شده در حالی که AX11000 سرعت چشمگیر ۱۱ هزار مگابیت بر ثانیه را ارئه می کند.

 

D-Link

D-Link علاوه بر معرفی روترهای ۸۰۲٫۱۱ax گجت های دیگری را نیز در CES معرفی کرده است که به سیستم شبکه Covr برای افزایش محدوده تحت پوشش اینترنت بی سیم مرتبط می شوند و عبارتند از یک مجموعه دو بانده با قیمت ۲۴۹ دلار و یک مجموعه سه بانده با قیمت ۳۱۹ دلار که به ترتیب در زمستان و بهار عرضه می شوند.

 

D-Link

این کمپانی با همکاری شرکت McAfee روتر AC2600 را نیز طراحی کرده که از استاندارد ۸۰۲٫۱۱ac پشتیبانی کرده و به افزایش امنیت دستگاه های متصل کمک می کند.AC2600 که به صورت ویژه بر گجت های هوشمند اینترنت اشیاء متمرکز است در بهار سال آتی عرضه می شود، گرچه قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

همچنین باید خاطر نشان کرد که،کمپانی سازنده اطلاعات چندانی را درباره این روترها اعلام نکرده است و تنها به گفتن این جمله بسنده کرده که از نیمه دوم سال ۲۰۱۸ آنها را روانه بازار خواهد کرد.

 

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.