اضافه شدن مکان‌های اجاره‌ای به بازار فیسبوک

اضافه شدن مکان‌های اجاره‌ای به بازار فیسبوک

در این خبر قصد داریم شما را باقابلیت جدید فیسبوک که یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید،آشنا سازیم.
واضح است که؛ پیوستن به گروه‌های مورد علاقه، یافتن هم‌کاران، هم‌کلاسی‌ها، پسندیدن پست‌ها، بیان دیدگاه و دسته‌بندی دوستان از امکانات این سیستم یعنی فیسبوک می باشد است. وبگاه فیس‌بوک سالیانه ۱۸۰ پتابایت (معادل نیم پتابایت در روز) اطلاعات در سرورهای خود ذخیره می‌کند. این وبگاه به ۱۴۰ زبان دنیا قابل دسترس بوده و ۷۰ درصد از کاربران آن در خارج از ایالات متحده هستند.

فیسبوک به‌سرعت در حال گسترش خدمات Marketplace یا بازار خود است. این شبکه‌ی اجتماعی در جدیدترین اقدام خود، خانه‌های اجاره‌ای را با همکاری سایت‌های Apartment List و Zumper به بازار خود آورده‌ تا امکان جستجو بین صدها هزار مکان اجاره‌ای را برای کاربران آمریکایی فراهم کند.شایان ذکر است که؛ براساس آخرین اخبار مرتبط باشبکه های اجتماعی مطلع شدیم که؛فیسبوک امکان جستجو برای املاک اجاره‌ای با فیلترهای متعدد و امکان مشاهده‌ی تصویر ۳۶۰ درجه را برای کاربران بازار خود ارائه کرد.

 

فیسبوک


باید اشاره کرد که؛این امکان در آغاز ارائه، فیلترهای جستجو بر اساس مکان، قیمت، تعداد اتاق‌خواب‌ و سرویس‌ بهداشتی، نوع اجاره و امکان نگهداری از حیوان خانگی و… را شامل می‌شود. صاحبان املاک امکان بارگذاری تصاویر ۳۶۰ درجه از ملک خود را نیز دارند که مشتری با استفاده از این مورد می‌تواند نمای کاملی از ملک را مشاهده کند.

اما سوال اصلی این است که هدف فیسبوک از افزودن چنین موردی چه می باشد؟بوئن پن، یکی از مدیران فیس‌بوک، می‌گوید:Marketplace محلی است برای افرادی که دنبال خانه‌ی اجاره‌ای هستند. با اضافه کردن فهرست مکان‌های اجاره‌ای از Apartment List و Zumper، حالا کاربران می‌توانند گزینه‌های بیشتری برای پیدا کردن خانه در آمریکا پیش روی خود داشته باشند. ما با وسایل نقلیه شروع کردیم و حالا خانه‌های اجاره‌ای را نیز به بازار اضافه کردیم تا آسایش و راحتی را برای کاربران خود به ارمغان بیاوریم.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.