گوگل بیشترین گزینه ها جهت راهنمایی جستجو شده را در دسترس قرار می دهد

گوگل بیشترین گزینه ها جهت راهنمایی جستجو شده را در دسترس قرار می دهد

بی شک همه شما تا به حال از گوگل جهت سرچ های خود بهره برده اید،چه بسا میدانیم که گوگل به عنوان مشهورترین ومعروفترین سایت های جست وجو بشمار می رود.همانگونه که مستحضرید،گوگل (به انگلیسی: Google) شرکتی با سهامی عام است که در زمینهٔ جستجوی اینترنتی، رایانش ابری و تبلیغات سرمایه‌گذاری می‌کند. این شرکت توسط لری پیج و سرگئی برین تأسیس شد .

هدف گوگل از آغاز «سازماندهی کردن اطلاعات دنیا و دسترس‌پذیر کردن آن‌ها برای عموم» بود، و شعار غیررسمی شرکت (که توسط مهندس گوگل امیت پاتل ابداع شد و توسط پل بوچهیت از آن حمایت شد) «شرور نباشید» (به انگلیسی: Don’t Be Evil) بود. هم اکنون شایان ذکر است که،باتوجه به موفقیت های روز افزون کمپانی گوگل،دپارتمان News Lab گوگل، وب‌سایتی راه‌اندازی کرده است که در آن، راهنماهایی که بیشترین جستجو را داشته‌اند، در اختیار کاربران قرار می‌دهد،تا بدین وسیله آنها بتوانند گستره جست وجوی خود را افزایش دهند.

میتوان اذعان کرد که موتور جست وجوی جدید گوگل کاربردی تر خواهد بود.پیش از پیدایش اینترنت، یافتن راهنمایی برای تعمیر دستگاه یا انجام کارهای مختلف، بسیار دشوار و تا حدودی غیر ممکن بود. حالا که چند دهه از عمر اینترنت می‌گذرد، با یک جستجوی ساده در گوگل، می‌توان به‌راحتی راه حل انجام سخت‌ترین کارهای ممکن را پیدا کرد. در همین زمینه، شرکت گوگل وب‌سایتی با نام «How to Fix a Toilet» ایجاد کرده است که بیشترین راهنماهای جستجوشده را بر اساس مناطق مختلف جهان، نشان می‌دهد.

گوگل بیشترین گزینه ها جهت راهنمایی جستجو شده را در دسترس قرار می دهد

 

وب‌سایت جدید گوگل که توسط دپارتمان News Lab این شرکت راه‌اندازی شده است، ظاهری ساده و جذاب دارد و حتی روی گوشی‌های موبایل هم به‌راحتی کار می‌کند. شایان ذکر است که،راهنمای تعمیرات پنجره، دیوار و درب منزل، بیشترین نتایج جستجو را در تمام مناطق جهان به خود اختصاص داده است.این سرچ های جزئی در گوگل نشان دهنده این است که گوگل میتواند پاسخگوی سرچ های همانند موارد ذکر شده باشند.

این وب‌سایت نشان می‌دهد که زندگی روزمره‌ی ما، وابستگی زیادی به گوگل پیدا کرده است؛ زیرا «راهنمای آب‌پز کردن تخم مرغ» یکی از پراستفاده‌ترین جستجوهای انجام‌شده در گوگل محسوب می‌شود. یکی سری راهنمای ساده‌ی دیگر، مثل طرز نوشتن چک، از بین بردن جوش، بستن کراوات، کاهش و افزایش وزن هم جزو این دسته جستجوها بوده‌اند.و اما در انتها شما تا چه به سرچ های گوگل نیازمند هستید و آیا تا بحال فکر کرده اید که بدون گوگل چه تصمیمی باید اتخاذ کنید؟

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]
1 نظر
  1. JACK می گوید

    You ‘re so smart.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.