افزودن قابلیت مقایسه موبایل ها به جستجوگر گوگل

افزودن قابلیت مقایسه موبایل ها به جستجوگر گوگل

بی شک بسیاری از افراد روزانه جهت یافتن سوال های ریز و درشت خود به گوگل مراجعه می کنند و چه بسا گوگل نیز اطلاعات کاربردی را در اختیار آنها قرار می دهد،شاید این گزینه به ذهن شما خطور کرده باشد اگر شما قصد خرید یک جنس را داشته باشید،گوگل این توانایی را داشته باشد که بتواند دو چیز مختلف را با هم مقایسه نماید و تصمیم گیری شما راحتتر انجام گیرد.

واضح است که یکی از دغدغه هایی که افراد در انتخابات خود دارند می تواند در هنگام خرید گوشی نیز صدق نماید.بسیاری از افراد هنگامی که قصد خرید تلفن هوشمند جدید دارند، در اینترنت به جستجو و مقایسه انتخاب هایشان می پردازند، ولی شاید این پروسه زمان بر و پیچیده باشد. حالا به نظر می رسد گوگل قصد دارد پروسه مقایسه موبایل ها را بیش از پیش ساده نماید.

 

قابلیت مقایسه موبایل ها

طبق گزارشات، گوگل به تازگی در سکوت خبری، در حال تست قابلیت جدیدی برای نمایش مقایسه دو موبایل در کنار یکدیگر است. البته این قابلیت فعلاً تنها برای برخی از کاربران فعال شده است. به منظور مقایسه کافیست نام دو تلفن هوشمند با یک «vs» (مخفف Versus) به معنی «در مقابل» در میان آنها در جستجوگر گوگل ذکر شود. به عنوان نمونه با جستجوی «Pixel 2 vs Pixel 2 XL»، مقایسه مشخصات دو پرچمدار جدید گوگل نمایش داده می شود.

البته در ابتدا تنها اطلاعات محدودی نمایش داده می شود، ولی با فشردن علامت کلید آبی، جزئیات بیشتری از مقایسه به نمایش در می آید.
همچنین با انتخاب گزینه «Highlight differences»، می توان اختلافات مشخصات دو موبایل را در رنگ متفاوت، مشاهده کرد.لازم به ذکر است در حال حاضر این قابلیت تنها برای برخی از کاربران فعال شده و فعلاً تنها می توان دو موبایل را مقایسه کرد.باید منتظر اخبارهای جدید از این کمپانی باشیم…

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.