اعلام همکاری اینستاگرام با پلتفرم فروشگاه ساز اینترنتی BigCommerce

اعلام همکاری اینستاگرام با پلتفرم فروشگاه ساز اینترنتی BigCommerce

همانطور که میدانید محبوبیت اینستاگرام در بین افراد بسیار افزایش یافته و هر فرد صفحه مربوط به خود را در آن ایجاد کرده و روزانه به فعالیت یا تبلیغ در آن میپردازد.آنچه که به نظر می رسد تبلیغات در اینستاگرام نیز به همان اندازه فعالیت روزانه در آن افزایش چشم گیری داشته است و بسیاری از شرکت ها و کسب وکارهای مختلف تمایل بیشتری به انجام تبلیغات و عرضه محصولات خود در این شبکه اجتماعی معروف دارند و چه بسا این کار ،عملکرد مثبتی نیز به همراه داشته و با استقبال بسیاری از مردم رو به رو شده است.

درهمین راستا شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام سعی در افزایش حیطه فعالیت خود دارد.براساس آخرین گزارشات رسیده ،به تازگی وبسایت BigCommerce  از همکاری با اینستاگرام برای آغاز فروش کالا در پلتفرم این شبکه اجتماعی خبر داده است. اینستاگرام نزدیک به یک سال هست که قابلیت فروشگاه را در پلتفرم خود تست می کند و در حال حاضر تعداد محدودی از فروشگاه های اینترنتی از طریق این شبکه اجتماعی به فروش محصولات خود می پردازند.

شایان ذکر است که؛پلتفرم فروش اینستاگرام از زمان راه اندازی رسمی در اختیار تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ قرار می گیرد، تا بتوانند برند خود را از این طریق به مشتریان خود معرفی کنند. هر برند در پلتفرم فروش اینستاگرام می تواند محصولات مختلف خود را از طریق تگ ها دسته بندی کرده و اطلاعاتی مثل قیمت، زمان عرضه و توضیحات تکمیلی را زیر هر کدام ارائه کند.

 

BigCommerce

اما کاربران هم این مزیت را دارند که بدون خروج از اپلیکیشن به جستجوی کالاهای مورد علاقه خود بپردازند. اگر هم کاربر قصد خرید یکی از محصولات را داشته باشد، اینستاگرام از طریق مرورگر درون برنامه ای مستقیما به فروشگاه اختصاصی آن محصول در پلتفرم BigCommerce متصل شده تا فرآیند خرید تکمیل گردد.

باید به این مهم اشاره داشت که،باتوجه به اینکه بسیار از افراد کاربر اینستاگرام محسوب می شوند،به نظر می رسدکه صاحبان فروشگاه های اینترنتی در پلتفرم BigCommerce بتوانند مشتریان زیادی را از این طریق جذب نمایند. اما در مورد درآمدزایی خود اینستاگرام، به نظر می رسد که سیاست های این شبکه اجتماعی بر مبنای دریافت حق کمیسیون بابت فروش محصولات نباشد و بیشتر بابت نمایش تبلیغات برندها در استوری ها یا پیشنهادات فالو درآمدزایی کند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.