آپدیت جدید اینستاگرام و قابلیت های جدید استوری برای کاربران

آپدیت جدید اینستاگرام و قابلیت های جدید استوری برای کاربران

پر اضح است که اینستاگرام یکی از شبکه های اجتمای محبوب در بین کاربران به حساب می آید. اینستاگرم یا اینستاگرام شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای عکس‌هایشان استفاده کنند. محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.

شایان ذکر است که؛یکی دیگر از ویژگی های مورد علاقه کاربران، استوری آن می باشد که طبق آمارهای اخیر نشانگر آن بوده است که اغلب کاربران به این ویژگی ممتاز اینستاگرام واکنش مثبت نشان داده اند.(نزدیک به ۸۰۰ میلیون کاربر روزانه از اینستاگرام استفاده می کنند).گفتنی است که؛اینستاگرام این روزها با تغییرات فراوانش توانسته توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند. آن ها ابتدا قابلیت لایو دو نفره را به اپلیکیشن آوردند و سپس شاهدعرضه ابزار خلاقانه جدیدی با نام Superzoom بودیم که کاربران به کمک آن می توانند ویدیوهای جالبی بسازند. حالا هم نوبت به بخش استوری ها رسیده است.

 

آپدیت جدید اینستاگرام

اگر شماهم یکی از کاربران ایستاگرام باشید ،می دانید که؛در نسخه کنونی، استوری ها در بالای صفحه اصلی اپلیکیشن قرار داشته و پیش از کلیک روی هر کدام می توانید پیش نمایشی از آن ها ببینید. تغییرات جدید جایگاه این نوار را عوض نمی کند بلکه استوری ها را در قسمتی متفاوت و با اندازه بزرگ تر نمایش می دهد.به عبارت دیگر، نمایش استوری ها اکنون به بالای صفحه محدود نشده و میان پست ها نواری متفاوت برای این قسمت در نظر گرفته شده است.

استوری هایی که در اینجا نمایش داده می شوند دو برابر اندازه استوری های بالای صفحه بوده و بنابراین کاربر می تواند راحت تر پیش نمایش آن ها را ببیند؛ به دو روش متفاوت استوری ها را تماشا کنید.همچنان مشخص نیست این قابلیت چه زمانی به عرضه جهانی می رسد اما بعضی کاربران iOS هم اکنون می توانند از آن استفاده کنند.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.