غیر ممکن شدن ثبت‌نام در Outlook.com Premium برای کاربران جدید

غیر ممکن شدن ثبت‌نام در Outlook.com Premium برای کاربران جدید

شاید کسب وکار شما مرتبط با مایکروسافت اوت لوک باشد،یااینکه قصد دارید از آن بهره ببرید،اگر این چنین است ،بد نیست با ما همراهی نمایید.پر واضح است که؛مایکروسافت اوت لوک (به انگلیسی: Microsoft Outlook) نرم‌افزار مدیریت ایمیل است که برای اولین بار در سال نود به همراه بستهٔ آفیس رونمایی شد..این برنامه جزو مجموعه نرم‌افزارهای آفیس می‌باشد. این برنامه برای مدیریت ایمیلها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین یک سرویس ایمیل دهی نیز هست.

شایان ذکر است که؛اگر شما اشتراک Outlook.com Premium دارید، می‌توانید همچنان از این سرویس استفاده کنید و در آینده آن را تمدید کنید و از مزیت‌های آن بهره ببرید. البته بد نیست بدانید که اگر اشتراک دارید، باید حتما از آن استفاده‌ کنید؛ چرا که مایکروسافت برنامه‌ای برای بازپرداخت حق اشتراک سرویس‌های Outlook.com Premium و Office 365 به کاربران ندارد.

 

Outlook

طبق آخرین اخبار مایکروسافت،به تازگی اعلام کرد که ثبت‌ نام در سرویس Outlook.com Premium، برای کاربران جدید غیر ممکن است.چندروزی است که؛اعلام شد که مایکروسافت در حال اضافه کردن ویژگی‌های سرویس Outlook.com Premium به Office 365 Home و Office 365 Personal است که ظاهرا این اقدام در راستای هدف خاصی صورت گرفته است. ساعاتی پس از انتشار این خبر، مایکروسافت اعلام کرد که امکان ثبت‌ نام در سرویس Outlook.com Premium دیگر وجود ندارد.

گفتنی است که؛در اطلاعیه‌ی مایکروسافت آمده است:”در ماه اکتبر ۲۰۱۷، اشتراک کاربران جدید در سرویس مستقل Outlook.com Premium غیر ممکن شد. مشترکان فعلی می‌توانند اشتراک خود را تمدید کنند و از مزایای این سرویس بهره ببرند. اکثر مزایای سرویس مستقل Outlook.com Premium هم‌اکنون از طریق سرویس‌های Office 365 Home و Office 365 Personal در دسترس هستند. “مایکروسافت مدتی است فرآیند آوردن ویژگی‌های Outlook.com Premium به Office 365 را آغاز کرده و قول داده است که در آینده، ویژگی‌های بیشتری به آن اضافه کند.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.