قابلیت تغییر شماره تلفن و مدل گوشی در نسخه جدید وایبر

قابلیت تغییر شماره تلفن و مدل گوشی در نسخه جدید وایبر

درباره پیام رسان های محبوب بیشتر بخوانید

نرم‌ افزار پیام‌رسان وایبر در تازه ترین به‌روزرسانی این اپلیکیشن ، قابلیت تغییر شماره تلفن و مدل دستگاه گوشی ، بدون از بین رفتن اطلاعات حساب کاربری فراهم کرده است، پیش از این به‌روز رسانی چنانچه هرکدام این دو مشخصات تغیر می کرد؛ همه ی اطلاعات حساب حذف می شد. و این اتفاق سبب ناراحتی بسیاری از کاربران می شد. اما با ارائه ی حدید ترین نسخه ی وایبر، امکان تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان از مکالمات و اطلاعات مثل شماره ی مخاطبین ، حساب های عمومی ، بسته های استیکر و انتقال به  شماره تلفن دیگر، مهیا شده است.

برای استفاده از این قابلیت، از منوی تنظیمات برنامه وارد حساب کاربری شوید و گزینه‌ی تغییر شماره تلفن (Change Phone Number) را انتخاب کنید. پس از انتخاب شماره ی تلفن جدید سؤالی مبنی بر تغییر مدل دستگاه موبایل هم از شما پرسیده خواهد شد؛ پس از وارد کردن شماره تلفن و مدل گوشی، همه ی اطلاعات به حساب کاربری جدید منتقل شده و قابل استفاده هستند. این نکته لازم به ذکر است که در صورت تغییر مدل دستگاه گوشی، ابتدا اطلاعات حساب وایبر  به صورت کاملاً خودکار در گوگل درایو و توسط خود نرم‌افزار ذخیره می‌شود و با نصب اپلیکشن در  گوشی جدید، درصورت نیاز همه‎ی اطلاعات از طریق گوگل درایو در قابل بازیابی هستند.

قابلیت تغییر شماره تلفن و مدل گوشی در نسخه جدید وایبر

در آخر، پس از انجام فرآیند نصب و انتقال اطلاعات حساب کاریری، پیامی مبنی بر تغییر شماره ی شما برای تمامی مخاطبانتان ارسال خواهد شد. اضافه شدن این قابلیت برای برای بسیاری از کاربران خصوصاً آن دسته کاربرانی که مجبور به تغییر شماره تلفن شده اند؛ اتفاق خوبی محسوب می شود. جدیدترین نسخه‌ی وایبر (۷.۴) در به‌صورت رایگان گوگل پلی و نیز از اینجا نیز قابل دانلود است.

منبع به نقل از:

www.zoomit.ir

1 نظر
  1. هادی می گوید

    ممنون از اینکه تجربه تون رو با ما به اشتراک گذاشتید دوست عزیز.
    سلامت باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.