توسعه دادن اپلیکشن توییتر لایت برای کشورهای با اینترنت گران و کند

توسعه دادن اپلیکشن توییتر لایت برای کشورهای با اینترنت گران و کند

توییتر:( Twitter) یک شبکهٔ اجتماعی و سرویس ارائه دهندهٔ میکروبلاگ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ۱۴۰ حرف، پیام متنی را که توییت (به انگلیسی: Tweet) نامیده می‌شود، ارسال کنند.همانطور که مستحضرید،یکی از ویژگی‌های توییتر محدود بودن به تایپ تنها ۱۴۰ کاراکتر است. در توییتر افزون برفرستادن نوشتار می‌توان فیلم، عکس، و صدا نیز فرستاد.

پرواضح است که در برخی از کشورها نرخ اینترنت واستفاده از آن گران بحساب می آید از سوی دیگر نیز سرعت آن در برخی کشورها کند می باشد در همین راستا توتیتر تصمیم به اتخاذ اقدام جدیدی نموده است.شبکه اجتماعی ذکر شده به تازگی نسخه سبکی از اپلیکشن خود را برای کشورهایی با اینترنت کند یا گران توسعه داده است.

در ادامه خبر باید اذعان کنیم که؛این اپلیکیشن که «توییتر لایت» نام دارد در واقع نسخه اندروید سایتی است که اوایل امسال برای دسترسی آسانتر به توییتر در اختیار کاربران قرار گرفت.توییتر لایت در گوگل پلی قرار دارد اما در حال حاضر استفاده از آن تنها در فیلیپین ممکن است، با این حال به زودی در کشورهای دیگر نیز در دسترس کاربران قرار می گیرد.

همچنین شایان ذکر است که؛توییتر به دنبال افزایش تعداد کاربران است و اپلیکیشنی با حجم کمتر از سه مگابایت که با شبکه های ۲G و ۳G سازگاری کامل دارد، می تواند پای آن را به مناطق دورافتاده و پرجمعیت هند باز کند، جایی که مردم از دسترسی به اینترنت پر سرعت محروم هستند

 

توییتر لایت

 

به اضافه گفتنی است که توییتر متختصری نیز درباره اپلیکشن مذکور عنوان نموده است؛ “توییتر لایت برای کشورهایی مثل فیلیپین ارائه شده که قیمت اینترنت در آن ها بالا و سرعت آن پایین است و در عین حال استفاده از موبایل های با حافظه پایین نیز بسیارمعمول است.این اپلیکیشن در حالت عادی از کمترین میزان داده استفاده می کند و قابلیت «ذخیره داده» آن باعث می شود ویدئوها و تصاویر تنها در صورتی نمایش داده شوند که کاربر آن ها را انتخاب کند. ”

 

 

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.