ممانعت ادمین از ارسال پیام توسط کاربر ، قابلیت جدید در نسخه بتای واتس اپ 

ممانعت ادمین از ارسال پیام توسط کاربر ، قابلیت جدید در نسخه بتای واتس اپ

واضح است که باشبکه های اجتماعی معروف و پرکاربرد از جمله تلگرام و واتس اپ آشنایی دارید و چه بسا یکی از کاربران این دو برنامه پرکاربرد هستید.پرواضح است که؛واتس‌اَپ (به انگلیسی: WhatsApp) یک برنامه پیام‌رسانی فوری برای تلفن‌های هوشمند است. این برنامه توسط شرکت سهامی واتس‌اپ ساخته شده است. مؤسس شرکت و سازنده این برنامه یان کوم است.

پیام‌رسان WhatsApp سامانه‌ای نرم‌افزاری برای گوشی‌های هوشمند آندروید، آیفون، نوکیا، و بلک‌بری و سیمبیان است. این پیام‌رسان از ارتباط دیتا یا WLAN (وای-فای) برای فرستادن پیام استفاده می‌کند. این پیام رسان در دی ماه ۱۳۹۴ اعلام کرد که برای همیشه رایگان خواهد بود
در جدید ترین اخبار باید اعلام کنیم که؛در نسخه بتای واتس اپ قابلیت جدیدی مشاهده شده که به لطف آن ادمین گروه ها می توانند امکان ارسال پیام صوتی یا متنی، تصویر، ویدیو، فایل یا تصاویر متحرک GIF توسط کاربران را به صورت موقت متوقف کنند.

شایان توجه است که؛قابلیت جدید که «Restricted Groups» یا گروه های محدود شده نام دارد به مدیر گروه این امکان را می دهد که در هر ۷۲ ساعت تنها یک بار آن را فعال کند. ادمین می تواند با فعال کردن آن، بدون اینکه نگران گم شدن پیام های خود در میان انبوه پیام های کاربران گروه باشد، پیام هایش را ارسال کند. بدین ترتیب می تواند پیام مهم خود را به اطلاع همه برساند.

 

WhatsApp

در صورتی که مدیر گروه این محدودیت را اعمال کند، اعلانی در صفحه گروه به کاربران نمایش داده می شود با این مضمون که تنها ادمین اجازه ارسال پیام در این گروه را دارد.در صورت فعال شدن این قابلیت پیامی مبنی بر اینکه تنها ادمین امکان ارسال پیام را دارد به کاربر نمایش داده می شود.اگر کاربران قصد داشته باشند پیامی را به مدیر گروه بدهند، همچنان از طریق ارسال پیام خصوصی می توانند با او ارتباط برقرار کنند.هنوز مشخص نشده که این قابلیت از چه زمانی در نسخه عمومی واتس اپ ارائه خواهد شد.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.