مرورگر گوگل کروم و بازی جالب توسط دایناسورهای سرگردان در آن

مرورگر گوگل کروم و بازی جالب توسط دایناسورهای سرگردان در آن

اگر از مرورگر کروم بهره می برید،بی شک می دانید در هنگام قطع اینترنت ،با صفحه ای که در آن دایناسور وجود دارد،مواجهه می شوید.شایان ذکر است که؛گوگل کروم به‌ هنگام قطع‌ اتصال به اینترنت، بازی جالبی در خود دارد که می‌تواند حداقل برای دقایقی سرگرمتان کند.حتما برای شما نیز پیش آمده است که؛ اتصال با اینترنت گاهی اوقات قطع می‌شود و در مرورگر گوگل کروم با صفحه‌ای مواجه می‌شویم که پیام «There is no internet connection» در آن نوشته شده است. آنچه که براساس شواهد بدست آمده ،این بار دایناسوری در آن‌ چشمک زده،اتفاقی که کمی عجیب به نظر می آید. این اتفاق یک باگ است یا همیشه رخ می‌دهد؟

شایان ذکر است که؛ صفحه‌ی اروری که پس از قطع‌ اتصال به اینترنت در مرورگر گوگل کروم مشاهده می‌کنید، در خود یک دایناسور تیرانوسوروس رکس دارد که گاهی اوقات چشمک می‌زند. بااین‌حال با انجام کارهای ساده‌ای، می‌توانید این دایناسور را مجاب کنید تا کارهای بیشتری نیز انجام دهد.طی چند سال اخیر، دایناسور تی رکس یکی از جالب‌ترین بازی‌های پنهان موجود در مرورگر کروم بوده است. به جهت فعال‌سازی این بازی، کافی است پس از ظاهر شدن صفحه‌ی مربوط به نبود اینترنت در مرورگر کروم، کلید Space را از روی کیبورد خود فشار دهید.

 

مرورگر گوگل کروم

با این کار، دایناسور شروع به حرکت می‌کند و یک بازی ۸ بیتی سبک Endless Runner برایتان بالا می‌آید.هرچه دایناسور تی رکس در مسیر جلوتر می‌رود، موانعی بر سر راهش قرار می‌گیرند و شما می‌توانید با زدن کلید Up از روی آن‌ها پَرِش کنید. پس از گرفتن هر ۱۰۰ امتیاز، صدای کوتاه و جالبی نیز پخش می‌شود؛ همچنین بعد از گرفتن ۵۰۰ امتیاز، درجه‌ی بازی سخت‌تر می‌شود و دایناسورهای پرنده‌ی دیوپکفالوس نیز وارد بازی می‌شوند و برای عبور از آن‌ها باید کلید Down را در کیبورد فشار دهید.

همچنین گفتنی است که،اگر دایناسورتان در این مسیر کشته شد، به‌راحتی می‌توانید در صفحه‌ی Game Over و با کلیک روی گزینه‌ی شروع مجدد، بازی را از نو آغاز کنید.نکته قابل ذکر اینست که،حتما نباید منتظر قطع اینترنت باشید، نسخه‌‌ای مشابه همین بازی مدتی پیش ساخته شده است و شما می‌توانید آن را به شکل آنلاین بازی کنید؛ البته اگر دوست دارید، می‌توانید این بازی را از اینجا روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.حتی اگر اتصال اینترنتی شما همچنان برقرار است، می‌توانید با ترفندی به این بازی دسترسی داشته باشید. در قسمت URL مرورگر خود، عبارت «chrome://network-error/-106» را وارد کنید و اینتر را بزنید.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.