یوتیوب سرویس استریم موسیقی جدیدی به زودی معرفی میکند

یوتیوب سرویس استریم موسیقی جدیدی به زودی معرفی میکند

شاید شما نیز یکی از کاربران یوتیوب هستید،اگر اینطور هست،بهتر است با ما همراهی نمایید.همانطور که میدانید؛یوتیوب (YouTube) دوّمین وب‌گاه پرطرفدار دنیا پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که در نوار ابزار این وب‌گاه دیده می‌شود.یوتیوب معروف‌ترین وب‌گاه بارگذاری و تماشای ویدئو است که توسط سه کارمند سابق پی‌پل در فوریه سال ۲۰۰۵ ایجاد شد. چاد هرلی، استیو چن، و جاوید کریم پس از موفقیت‌های وب‌گاه فلیکر، تصمیم به ایجاد یوتیوب گرفتند.

گفتنی است که؛یوتیوب در کنار بازار استریم ویدئو آنلاین، به دنبال تثبیت بیش از پیش جایگاه خود با عرضه‌ی سرویس جدید استریم موسیقی است.بر اساس گزارش‌های جدید ومنتشر شده از منابع معتبر ، احتمالا یوتیوب حوالی اسفندماه (مارس) سرویس پخش موسیقی خود را معرفی می‌کند. جزئیات زیادی در این خصوص فاش نشده است؛ اما می‌تواند تلاش جالب دیگری از جانب این کمپانی برای ورود به عرصه‌ی استریم موسیقی باشد.بی شک این ویژگی می تواند برای بسیاری از کاربران خوشحال کننده باشد.

یوتیوب

 

شایان توجه است که؛در حال حاضر سرویس رد یوتیوب به کاربران اجازه می‌دهد بدون مشاهده‌ی تبلیغات از تمام خدمات یوتیوب استفاده کنند. این سرویس به گوگل پلی موزیک هم متصل است که به کاربران اجازه می‌دهد به هر کدام از این خدمات بدون هیچ هزینه‌ی اضافه و مزاحمتی، دسترسی داشته باشند. اگر سرویس پخش موسیقی جدیدی در یوتیوب معرفی بشود، باید ببینیم گوگل سرویس جدید استریم موسیقی خود را با چه نگرشی در میان سرویس‌های کنونی در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این سرویس جدید، مدیران اجرایی استودیوهای ضبط موسیقی را که در کل به سرویس‌های استریم انتقادهای زیادی داشتند، راضی خواهد کرد. هیچ سرویس استریم بدون حمایت برندهای بزرگ نمی‌تواند محتوای کافی برای خشنود نگه داشتن کاربران عرضه کند.  گوگل با گروه موسیقی برادران وارنر به توافق رسیده؛ اما در پی آن است که با دو بازیگر عمده‌ی بازار یعنی سونی موزیک و یونیورسال موزیک نیز به توافق برسد.یوتیوب هنوز چند ماه فرصت دارد تا تمام کارها را درست کند و قطعا تماشای نتیجه‌ی این موضوع جالب خواهد بود.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.