چگونه اکانت پی پال بسازیم ؟

پی پال چیست؟

پی پال یک راه برای انتقال پول به وسیله ایمیل است که این مسیر بسیار امن و قابل اطمینان است. به عبارت ساده می توان گفت پی پال سرویس پرداخت یا انتقال پول به صورت آنلاین است. در این سرویس کاربران با ایجاد حساب‌ های مجازی یا الکترونیکی می توانند در شبکه ای امن، سریع و با کاربری آسان، به نقل و انتقال پول، خرید و فروش و تبدیل ارزهای روز دنیا در شبکه اینترنت بپردازند. پی پال در واقع یک کیف پول الکترونیکی است.

PayPal شرکت آمریکایی است در حوزه ی تجارت الکترونیکی و سامانه ی انتقال وجه الکترونیکی مشغول به فعالیت است. با وجود شرکت های زیادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، پی پال توانسته طی چند سال به یکی از بزرگترین شرکت های بین ‌المللی تبدیل شود.

خرید از فروشگاه اینترنتی، کمک به بنگاه‌ های خیریه، انتقال وجه بین حساب های بین المللی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط پی پال است. این خدمات از طریق اپلیکیشن موبایل پی پال، به طور آنلاین در وب‌ سایت و همچنین در فروشگاه‌ های Google Play و App Store قابل دانلود است.

چگونه اکانت پی پال بسازیم ؟

افتتاح حساب پی پال رایگان

برای ایجاد حساب در پی پال تنها به یک ایمیل نیاز دارید با وجود اینکه در ابتدای مراحل عضویت از شما می خواهد تا با اطلاعات واقعی به ایجاد اکانت اقدام نمایید اما کنترل خاصی را برای راستی آزمایی وجود ندارد. در مرحله ی بعدی شما باید اکانت پی پال خود را به یک حساب بانکی یا کارت اعتباری مثل ویزا کارت یا مستر کارت متصل کنید تا بتوانید اکانت خود را وریفای کنید.

هنگام ایجاد اکانت پی پال باید نوع حساب را نیز تعیین کنید. حساب‌ کاربری پی پال می‌ تواند یکی از انواع Premier، Personal و یا Business باشد. همچنین می توان در هر زمانی نوع یک حساب پی پال را از Personal به دیگر انواع یعنی Premier یا Business تغییر داد.

پی پال بعد از تحریم

باید توجه داشت که دسترسی به تمامی صفحات موجود در وب سایت PayPal.com با IP ایران مسدود و غیر قابل دسترسی است. مطابق تحریم پی پال، هر گونه استفاده کاربران ایرانی از پی پال ممنوع است.

2 نظرات
  1. AHMAD می گوید

    , thanks for the article post.Really thank you! Great.

    1. پویاسیس می گوید

      your wellcome

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.