به تازگی اپلیکیشن پشتیبان گیری و همگام سازی گوگل برای مک و ویندوز ارائه شد

به تازگی اپلیکیشن پشتیبان گیری و همگام سازی گوگل برای مک و ویندوز ارائه شد

پیش از آنکه به متن اصلی خبر برسیم،باید اشاره کنیم که یکی از دغدغه های کاربران تهیه پشتیبان از برنامه ها وفایل های کاربردی آنهااست ،چرا که بسیاری اطلاعات حیاتی بوده و تغییر یا خذف در آنها باعث بروز مشکلات عمده میشود،چه بسا بسیاری از افراد مدام با اطلاعات  وبرنامه های خود سر وکار دارند.حال طی آخرین گزارشات رسیده،به تازگی،اپلیکیشن پشتیبان گیری و همگام سازی گوگل (Backup And Sync) پس از اندکی تاخیر، اکنون در دسترس است.

شایان ذکر است که؛این اپلیکیشن برای کاربران مک و ویندوز ارائه شده است.کمپانی گوگل در ماه ژوئن خبر از یک ابزار جدید در قالب پشتیبان گیری و همگام سازی گوگل درایو داد. اساسا این یک راه ایمن است تا هرچیزی از جمله تصویر و ویدیو دوربین، کارت‌های اس دی و دستگاه USB نسخه پشتیبان تهیه کرد و به جای ثابت ماندن آن در یک جا، اقدام به همگام سازی آن کرد.

باید به این مهم اشاره کرد که،وقتی که اطلاعات شما در گوگل درایو و گوگل فوتوز قرار دارد، باید گفت که راه حل جدید گوگل، مطمئن‌ترین روش برای حفظ آن‌ها و تهیه نسخه پشتیبان به شمار می‌رود.براساس گفته گوگل، در این ابزار تنها لازم است پوشه‌هایی که می‌خواهید از آن نسخه‌ی پشتیبان تهیه شود را انتخاب کنید؛ ما از باقی موارد محافظت خواهیم کرد.

در حال حاضر اپلیکیشن پشتیبان گیری و همگام سازی گوگل به صورت رایگان قابل دانلود است. هرچند که احتمالا گوگل برای ارائه فضای بیش‌تر، نسخه‌های قابل خریداری در اختیار کاربران قرار خواهد دارد. برای دانلود این اپ می‌توانید به سایت رسمی گوگل مراجعه کنید.

 

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.