حمله هکری به یکی از شرکت‌های ترامپ

حمله هکری به یکی از شرکت‌های ترامپ

 

اینروزها که هکر هابیشتر سازمان های دولتی ،تجارت و کسب وکار افراد را مورد هدف قرار میدهند،طی گفته کارشناسان در این زمینه بسیاری از آنها به دنبال هزینه های کلان در قبال بازگست اولیه سایت  یا سیستم کامیپوتری به حالت اولیه خود هستند،اما در بسیاری از موارد نیز واقعا این راه نیز پاسخگو نمیباشد…شاید این مسئله نیز خیلی دور از ذهن شما نباشد،هکرها طی اقدام اخیر خود به یکی از شرکت های ترامپ حمله کردند.طبق آخرین اخبار رسیده،واحد روابط خارجی پلیس فدرال آمریکا «FBI»، در حال بررسی حمله سایبری رخ‌داده به شرکت ترامپ است.

اف.بی.آی در گزارش خود اظهار داشته، این حمله هکری توسط هکرهای خارجی صورت گرفته است. پسر ترامپ که بعد از پدرش مسئولیت این شرکت را به عهده گرفت، در جلسه‌ای اضطراری درباره این حمله سایبری با عوامل و نمایندگان سازمان سیا و پلیس فدرال آمریکا گفتگو و دیدار کرد.

به گزارش  خبرنگاران و طبق آخرین اخبار های رسیده که حاکی از آنند، , این جلسه اضطراری در ساختمان مرکزی اف.بی.آی برگزار شد و دقیقاً، این جلسه روز قبل از برکناری رئیس اف.بی.آی یعنی جیمز کامی «James Comey» صورت پذیرفت. منابع آگاه اعلام کردند که تمرکز این جلسه بر روی بررسی حملات سایبری در سطح بین‌المللی و چگونگی وقوع این حملات بوده است.

حمله هکری به یکی از شرکت‌های ترامپ

 

در ادعایی عجیب، پسر کوچک‌تر ترامپ اریک «Eric» که معاون اجرایی شرکت‌های ترامپ نیز است، نپذیرفت که این شرکت موردحمله قرارگرفته است. اریک گفت: «مطمئناً ما هک نشده‌ایم. این احمقانه است که کسی فکر کند ما هک شده‌ایم.»

ریچارد فرانکل «Richard Frankel»، یکی از افسران بازنشسته اف.بی.آی گفت: «اگر واقعاً به یکی از شرکت‌های ترامپ حمله سایبری شده است، این موضوع می‌تواند در صدر لیست تحقیقات اف.بی.آی قرار گیرد و اگر اف.بی.آی به وقوع این حمله سایبری اعتقاد دارد، باید به آن رسیدگی کند.»وی همچنان در ادامه افزود: «این موضوع را می‌توان گفت که وقتی هکرها به این شرکت متصل شوند می‌توانند اطلاعات مالی و اسناد را به سرقت ببرند.» البته منابع خبری مدعی هستند که این شرکت، اولین بار نیست که هدف حمله سایبری قرار می‌گیرد و پیش‌تر نیز حملات متعددی متوجه آن شده بود.

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.