پاداش شرکت HBO برای نفوذگران سریال بازی تاج وتخت

پاداش شرکت HBO برای نفوذگران سریال بازی تاج وتخت

پاداش شرکت HBO برای نفوذگران سریال بازی تاج وتخت

به تارگی خبری مبنی بر هک شرکت HBO و فاش شدن ، مقداری از فیلم‌نامه و شماره و ایمیل های بازیگران سریال بازی تاج وتخت منتشر شد. حال بر بنابر گزارش یک یادداشت فاش‌شده، این شرکت‌‌‌‌،۲۵۰ هزار دلار را برای پاداش در پاسخ به نقض اطلاعات گروه تلویزیونی تولیدکننده‌ی «بازی تاج و تخت» پرداخت خواهد کرد.

به نقل از گزارش Variety که در روز پنجشنبه منتشر شده است، شرکت HBO که واحدی از گروه رسانه‌ای Time Warner است؛ اذعان کرد که این مبلغ را به‌عنوان پاداش در ازای اشکال، که توسط شرکت‌ها برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های شبکه‌های رایانه‌ای آشکار می‌شود، پرداخت خواهد کرد. امّا ظاهراً این پیشنهاد مهاجمان  راضی نکرده است و آن‌ها خواستار باجی میلیون‌ها دلاری هستند. مهاجمان تهدید کرده‌اند که پرونده‌های بیشتری را که به نوعی افشای اطلاعات در سطح گسترده‌ی است، منتشر خواهند کرد.

پاداش شرکت HBO برای نفوذگران سریال بازی تاج وتخت

HBO نیز  درباره این این تهاجم به سؤالات مربوط به گزارش‌های این خبر پاسخ نداده است. در چند روز گذشته، ویدیویی برخط که توسط فردی که به‌عنوان آقای اسمیت شناخته می‌شد، منتشر شد، که آن ادعا کرد که نفوذگرها فیلم‌ها، اسکریپت‌ها، پرونده‌های کارکنان و سایر اطلاعات حساس را با استفاده از این آسیب‌پذیری به دست آورده‌اند.

بر اساس این ویدئو، نفوذگرها خواستار «حقوق ۶ ماهه» شدند که مبلغ آن بیش از ۶ میلیون دلار خواهد بود. HBO گفته است که در پاسخ مناسبه این حمله، با کارشناسان و مجریان قانون مشغول بررسی و پیگیری این موضوع خواهند بود.

منبع به نقل از :

www.news.asis.io

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *