سامسونگ آپدیت امنیتی ماه دسامبر برای موبایل های گلکسی S8 ،S8 پلاس و نوت ۵ ارائه داد

سامسونگ آپدیت امنیتی ماه دسامبر برای موبایل های گلکسی S8 ،S8 پلاس و نوت ۵ ارائه داد

بی شک می دانیدکه تا به امروز کمپانی سامسونگ توانسته با پرچمداران خود در عرصه رقابت خوش بدرخشد ،اگر همراه همیشگی ما بوده باشید در اخبارهای اخیر به ویژگی های ممتاز پرچمدار جدید کمپانی سامسونگ اشاره کردیم .حال وقت آن رسیده است که این کمپانی آپدیت های امنیتی برای موبایل های خود رائه دهد،براساس آخرین اخباررسیده مطلع شدیم که به تازگی این اقدام توسط نامبرده انجام گرفته است.

در ادامه شایان ذکر است که؛در روزهای آینده کمپانی سامسونگ قصد دارد آپدیت امنیتی ماه دسامبر اندروی‍د را برای موبایل های گلکسی S8 ،S8 پلاس و نوت ۵ ارائه دهد.اپراتور T-Mobile نخستین شرکتی خارج از کره جنوبی خواهد بود که آپدیت مذکور را برای پرچمداران کره ای تحت قراردادش ارائه خواهد داد.

آپدیت امنیتی

 

گفتنی است که؛دارندگان موبایل های مورد اشاره در کشور کره چند روزی هست آپدیت مذکور را دریافت کرده اند، بنابراین انتظار می رود که این به روز رسانی در چند روز آینده در سایر نقاط دنیا نیز در دسترس قرار بگیرد.آپدیت مورد بحث برای موبایل گلکس نوت ۵ تنها شامل به رزو رسانی امنیتی اندروید نخواهد بود، بلکه قرار است با نصب آن برخی باگ های کوچک رفع و سرعت و روانی عملکرد گجت مورد بحث نیز بهبود یابد.

طبق همیشه، قبل از نصب آپدیت ها از شارژ بودن باتری موبایل خود (حداقل بیش از ۵۰ درصد) و در دسترس بودن اتصال وای فای اطمینان حاصل کنید. تهیه یک پشتیبان از اطلاعات حساس روی موبایل نیز همیشه مفید خواهد بود.در انتهای خبر باید اذعان کنیم که؛در صورتی که هنوز اعلان دریافت به روز رسانی در موبایل شما ظاهر نشده، می توانید از مسیر زیر در دسترس بودن آن را کنترل نمایید: Settings > About Device > Software Updates

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.