خطرناک ترین موجودات جهان

خطرناک ترین موجودات

همانطور که اطلاع دارید تنها موجودات روی کره زمین، انسان ها نیستند. علاوه بر انسان ها موجودات کوچک و بزرگی قرار دارند که بسیاری از افراد از وجود آن ها بی اطلاع هستند. برخی از این موجودات می توانند بسیار خطرناک به شمار بیایند. جالب است که بدانید طبق آماری که محاسبه شده است، ملخ ها بیشترین موجودات روی زمین هستند و تعداد آن ها از تعداد افراد ساکن بر روی زمین نیز بیشتر است. در زیر شما را با خطرناک ترین موجودات روی زمین آشنا خواهیم کرد.

عقرب زرد اسرائیلی

عقرب زرد اسرائیلی یکی از خطرناک ترین عقرب های موجود بر روی کره زمین است که عمدتا در شمال آفریقا و خاورمیانه ساکن است. هنگام نیش این عقرب بزرگسالان درد شدیدی را تنها حس می کنند اما کودکان و افراد ضعیف تر پس از نیش این عقرب تب، تشنج، کما و به اغلب فلج می شوند. در برخی از موردها پس از نیش این عقرب آب در ریه ها جمع می شود و باعث مشکلات تنفسی در کودکان می گردد.

خطرناک ترین موجودات جهان

زنبور عسل قاتل

در سال ۱۹۵۷ یک زنبور دار قصد کرد که دو گونه از زنبور های اروپایی و آفریقایی را با هم ترکیب کنند و زنبور جدیدی را به وجود بیاورد. وی این کار را انجام داد و زنبوری را تولید کرد که بسیار مهاجمی تر و خطرناک تر می باشد. این زنبور تمایل دارد که به صورت گروهی حمله کند و جالب ترین ویژگی این زنبور این است که قربانیان خود را تا چندین کیلیومتر تعقیب می کند. متاسفانه زنبور های تولید شده از زنبور داری فرار کردند و در سراسر محیط  پخش شدند.

خطرناک ترین موجودات جهان

حلزون مخروطی

متاسفانه باید گفت یک قطره از نیش این حلزون می تواند جان ۲۰ انسان را بگیرد. به اصطلاح به این حلزون، حلزون سیگاری گفته می شود چرا که به هنگامی که این حلزون شما را نیش بزند، شما تنها فرصت کشیدن یک نخ سیگار را خواهید داشت. لازم به ذکر است که هیچ پادزهری برای نیش این حلزون وجود ندارد.

خطرناک ترین موجودات جهان

ماهی بادکنکی

جالب است که بدانید یکی از خطرناک ترین موجودات سمی بر روی زمین ماهی بادکنکی می باشد و نکته جالب آن این است که این ماهی یکی از محبوب ترین غذای افراد ساکن در ژاپن است. اگر شما این ماهی را به درستی نپزید ممکن است دیافراگم خود را از کار بیاندازید.

خطرناک ترین موجودات جهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.