اهمیت استفاده از سیستم ضبط مکالمات

اهمیت استفاده از سیستم ضبط مکالمات

به چه دلایلی سازمانها و شرکت های کوچک و برزگ نصب سیستم های ضبط مکالمات تلفنی را یکی مهمترین از نیازهای خودمی دانند.

  • رضایت مشتری

 با توجه به اهمیت نحوه صحبت  بین اپراتورها با مشتریان ، رعایت نمودن آداب و احترام به مشتری ،ارائه بهترین خدمات از طریق پاسخگویی به سوالات مشتریان ، یکی از روش های کنترل مدیر بر روی پرسنل استفاده از سیتم های ضبط مکالمات می باشد. ( در صورتی که اپراتورها از ضبط شدن صدای خود در زمان مکالمه اطلاع داشته باشند در ارتباط با مشتری تعامل بیشتر و رفتار مناسبی خواهند داشت.

  • جلوگیری از ایجاد دعوای حقوقی

امروزه مدیران سازمانها به این نتیجه رسیده اند که مینوان از طریق سیستم های ضبط مکالکات تلفن بسیاری از مشکلات پیش امده در مکالمات بین بخش های مختلف شرکت (فروش ، پشتیبانی ، گارانتی و …) با مشتریان پیش آمده را حل و مشکل را رفع نمایند و از ایچاد شکایت و در گیر شدن در دعوای حقوقی جقوقی جلوگیری کند.در صورتی که مشتری از یک اپراتور ابراز نارضایتی نماید می توان با مراجعه به نرم افزار ضبط مکالمات با وارد نمودن شماره ، تاریخ و ساعت مکالمه به صدای ضبط شده مراجعه وبا شخص مذکور برخورد و تذکراتلازم را داد.

  • کنترل کیفیت

مدیر مربوطه می تواند  با گوش دادن به مکالمات پرسنل به نقاط ضعف و قوت آنها پی ببرد و طح کیفی برسنل خود را زیر نظر گرفته و در صورت لزوم نسبت به ارتقا آن اقدام نماید.

  • آموزش

مدیر می تواند با اطلاعات بدست آمده از مکالمات پرسنل با سابقه جهت آموزش و ارتقاء پرسنل کم تجربه و نیز بهبود و ارتقاء سطح کیفی پرسنل استفاده نماید.

  • کاهش هزینه و افزایش امنیت

با استفاده از سیستم های ضبط مکالمات میتوان از مکالمات غیرضروری ، شخصی و نامناسب که باعث دعوای حقوقی احتمالی جلو گیری نمود.

  • مسئولیت پذیری شرکت

تمامی شرکت های که از سیستم ضبط مکالمات استفاده میکنند موظف هستند تا در همان زمان نصب سیستم ضبط مکالمات ، کلیه پرسنل را مطلع نمایند  و در ابتدای برقراری تماس مشتریان، آن ها را از  ضبط شدن صدا آگاه نمایند.

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.