اپلیکیشن تاپ

اپلیکیشن تاپ اول مارکت

تاپ اپلیکیشنی برای پرداخت آسان با موبایل است. کارکرد و استفاده از این نرم افزار رایگان است. در بین نرم افزار های پرداخت الکترونیک این برنامه، مبتنی بر بالاترین استاندارد امنیتی برای انجام خدمات پرداخت برای کاربران است.

نرم افزار تاپ وابسته به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) است که این شرکت خود یکی از شرکت های مرتبط با بانک پارسیان است. همانند اپلیکیشن های مختلف دیگر در زمینه پرداخت الکترونیک این برنامه نیز امکاناتی نظیر خرید شارژ تلفن همراه، خرید شارژ اینترنت، پرداخت قبوض، کمک به خیریه ها، پرداخت در فروشگاه های زنجیره ای و مرکز خرید ها را ارائه می دهد. امکان استفاده از طیف متنوعی از کارت های بانکی عضو شتاب برای کاربر در این اپلیکیشن فراهم است و به محض ورود شماره کارت  نیازی به وارد کردن مجدد آن برای خرید های بعدی وجود نخواهد داشت.

این نرم افزار قابلیت نصب روی دستگاه های اندرویدی و IOS را دارد و کاربران پس از نصب و راه اندازی آن می توانند از امکانات متنوع این اپلیکیشن به طور رایگان و آسان استفاده کنند. بخاطر داشته باشید برای بهره مندی از خدمات این برنامه، گوشی تلفن همراه شما باید به اینترنت متصل باشد. همچنین برای پرداخت از طریق کارت بانکی خود باید رمز دوم اینترنتی کارت را از قبل گرفته باشید.

محیط کاری این نرم افزار پرداختی متفاوت از بقیه ی اپلیکیشن ها است و صفحه اول این اپلیکیشن در نگاه اول ممکن است افراد را به یاد ویندوز ۸ بیندازد.

در این نرم افزار با دعوت از دوستان و افزایش تعداد تراکنش ها می توانید در جشنواره پورشه تاپ شرکت کنید. اولین باری که اپلیکیشن تاپ را به هر طریق ممکن دانلود، نصب و فعالسازی می کنید ۱۳,۵۰۰ امتیاز از تاپ هدیه ، خواهید گرفت.

در ادامه چند مورد از قابلیت های مهم این اپلیکیشن را بررسی خواهیم کرد که در بین نرم افزار های پرداختی کمتر دیده می شود.

اپلیکیشن تاپ

یکی از ویژگی های برتر در مورد اپلیکیشن تاپ، قابلیت ارائه استعلام موبایل و خط تلفن ثابت است. امکان جدید پرداخت بدون کارت نیز از دیگر قابلیت های اپلیکیشن تاپ است که در نسخه جدید امکان ویژه و نوین خرید بدون کارت نیز فراهم خواهد شد. یکی دیگر از قابلیت‌های خاص اپلیکیشن تاپ، امکان خرید طرح ترافیک است که از طریق این اپلیکیشن مالی انجام می‌ شود. از دیگر قابلیت ‌های خاص این برنامه تاپ، امکان خرید طرح ترافیک است که از طریق این اپلیکیشن مالی انجام می ‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.