مسنجر پیام رسان سروش

مسنجر پیام رسان سروش

این روز ها بازار پیام رسان های داخلی بسیار داغ شده و کاربران زیادی اقدام به نصب این مسنجر ها کرده اند. یکی از معروفترین پیام رسان های داخلی مسنجر سروش است. این پیام رسان امکانات زیاد و مختلفی از جمله ارسال پیام ، تماس صوتی رایگان، ساخت گروه، پرداخت آنلاین، پخش زنده، چک کردن آب و هوا و بسیاری امکانات دیگر را در دسترس کاربران قرار داده است.

این نرم افزار ارتباطی کاملا ایرانی است و کاربری آن بسیار ساده و امن است. برخی امکانات دیگر این پیام رسان شامل :

با امنیت کامل شارژ بخرید و قبوض خود را پرداخت نمایید

از سرویس چک کردن آب و هوا و اوقات شرعی بهره بگیرید

در کانال خود پرداخت داشته باشید

به راحتی و بصورت رایگان تماس صوتی برقرار‌کنید

از سرویس‌های مکان‌نما بهره‌مند شوید

مسنجر پیام رسان سروش

این مسنجر دارای نسخه ‌های رسمی اندروید و آی‌اواس برای تلفن‌های همراه هوشمند است. با وجود تحریم برنامه های ایرانی در اپ استور این برنامه برای دانلود روی اپ استور موجود است. نسخه‌های آزمایشی دسکتاپ برای ویندوز و مک و لینوکس هم برای این نرم افزار طراحی شده است.

طراحی سرور‌های این پیام رسان فارسی به طور کامل به دست تیم فنی ایرانی آن انجام گرفته و یکی از موفق ترین نمونه ها در کشور است و سرورهای آن در یکی از دیتاسنترهای اصلی کشور قرار دارند.

این پیام رسان امکان ساخت پوسته اختصاصی و ارسال آن برای دیگران را دارد . شما به راحتی قادر هستید از طریق وبسایت پیام رسان سروش تم مورد نظر خود را بسازید و آن را برای خود و یا دیگران ارسال فرمایید.

این پیام رسان برای کاربران ایرانی امنیت و سرعت بیشتری فراهم کرده است. کیفیت بالای پیام رسان سروش گویای این است که در صورت حمایت مردم از آن، می تواند به زودی جایگزین پیام رسان های خارجی مانند تلگرام شود. شما به سادگی میتوانید در برنامه خود یک کانال عمومی ایجاد کنید و مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید امکان قرار دادن نظر در پست ها وجود دارد همچنین کاربران قادر هست در صورت مفید بودن پست شما پست مورد نظر را لایک کنند.

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.