معرفی گلکسی اس ۹ تا پایان سال

گلکسی اس ۹ تا پایان سال معرفی می‌شود

شرکت سامسونگ چندی قبل تایید کرد که قرار است سری گوشی های گلکسی S9 خود را در ۲۵ فوریه در MWC 2018 معرفی کند. برای اولین بار، این شرکت احتمالا دو گوشی جدید را معرفی خواهد کرد: Galaxy S9 و Galaxy S9 +.  برخی اطلاعات تازه منتشر شده نشان می دهد Galaxy S9 Active نیز امسال (احتمالا در تابستان) از طرف این کمپانی معرفی می شود.

یک لیست توسط توسعه دهندگان XDA منتشر شده که لیستی از گوشی های جدید که قرار است امسال توسط شرکت سامسونگ معرفی شود است.  این سه مدل گلکسی S9، موسوم به Star ، star2، وastarqlte  است. همانطور که می دانید و قبلا هم از سوی شرکت سامسونگ این نام ها تایید شده Star و Star 2 اسم رمز Galaxy S9 و Galaxy S9+ است.

اما نام astarqlte شاید کمی پیچیده به نظر برسد. بر طبق گمانه زنی ها a در ابتدای این کلمه می تواند نشانه Active باشد. حرف q بعد از کلمه star هم به ممکن است به این معنی باشد که این یک تلفن مبتنی بر Qualcomm Snapdragon است. حروف lte آخر این کلمه نیز می تواند اشاره به پشتیبانی گوشی سامسونگ از نسل چهارم ارتباطات باشد. البته، ممکن است که astarqlte یک مدل Galaxy S9 متفاوت باشد، نه یک Active. با این حال، سامسونگ نسخه های اکتیو Galaxy S را از سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه کرد و ما انتظار نداریم که این کار را در ۲۰۱۸ متوقف کند.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد ویژگی های Galaxy S9 Active وجود ندارد. ما انتظار داریم که Galaxy S9 Active مقاوم در برابر رطوبت باشد و به یک صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی که منحنی نیست، مجهز باشد. به احتمال زیاد ظرفیت باتری مورد استفاده در گلکسی اس ۹ اکتیو، بیشتر از باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت مدل ۵.۸ اینچی گلکسی اس ۹ باشد.

معرفی گلکسی اس 9 تا پایان سال

لیست اسامی منتشر شده سامسونگ که حاوی این سه مدل سه ستاره / گوشی های هوشمند Galaxy S9 است، شامل بسیاری از نام های دیگر از دستگاه های سامسونگ منتشر نشده است. در کنار نام های رمزی، نام اصلی گوشی ها نیز به گمانه زنی کارشناسان درج شده است.

 1.     astarqlte – Samsung Galaxy S9 Active
 2.     c10lte – Samsung Galaxy C10
 3.     c10plte – Samsung Galaxy C10 Plus
 4.     crown – Samsung Galaxy Note 9
 5.     degasy18wifi
 6.     grandppirislte
 7.     gtaxlad
 8.     gta2xl – Samsung Galaxy Tab A 10.1 2018
 9.     gtesy18lte – Samsung Galaxy Tab E 2018
 10.     gts4llte – Samsung Galaxy Tab S4
 11.     j2y18lte – Samsung Galaxy J2 2018
 12.     j3neolte – Samsung Galaxy J3 Neo
 13.     j3topelte – another new Galaxy J3
 14.     j4lte – Samsung Galaxy J4
 15.     j6lte – Samsung Galaxy J6
 16.     j7topelte – new Galaxy J7
 17.     j7toplte – another new Galaxy J7
 18.     j8lte – Samsung Galaxy J8
 19.     jackpotlte
 20.     jackpotqlte
 21.     jackpot2lte
 22.     jackpot2qlte
 23.     kellylte
 24.     lugelte
 25.     star – Samsung Galaxy S9
 26.     star2 – Samsung Galaxy S9+

در لیست بالا، تعدادی از گوشی ها نام تجاری مشخصی ندارند، اما این امکان وجود دارد که یکی از آن‌ ها، اسم رمز گوشی تاشوی گلکسی X سامسونگ باشد. بر اساس شایعات، این مدل تا پایان سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد. سامسونگ، حتی چندین‌ بار عرضه گوشی تاشوی گلکسی X را تأیید کرده است.

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.