پیام رسان ایرانی ابرک

معرفی پیام رسان ایرانی ابرک

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش ابزار های ارتباط از راه دور، نرم افزار های ارتباطی و پیام رسان ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند و می توان گفت اکثر افرادی که گوشی هوشمند دارند حتما یک پیام رسان را روی سیستم عامل خود نصب کرده اند.

پیام رسان ابرک علاوه بر داشتن تمام امکانات پیام رسان های استاندارد یک شبکه اجتماعی هم محسوب می شود. ایده اولیه ابرک حدود دو سال و نیم پیش شکل گرفت که هدف آن فراهم آوردن گنجینه‌ای از پیامک‌ها بود. اما دوباره یک سال و نیم پیش با یک تیم قوی‌تر کار را آغاز کردند تا به این برنامه جامع رسیدند.

این پیام رسان ایرانی یکی از محبوبترین اپلیکیشن های داخلی فروشگاه های استاندار پلتفرم های مختلف است. این پیام رسان ایرانی در واقع ترکیبی از تلگرام و اینستاگرام را فراهم آورده که شما می توانید به طور فردی یا گروهی با دوستانتان چت کنید و علاوه بر آن وضعیت ها را بر روی تایم لاین خود با دوستان به اشتراک بگذارید. شبکه اجتماعی اپلیکیشن ابرک مکانی است که پس از ثبت پروفایل خود قادر خواهید بود در مورد موضوعات مختلف استتوس بگذارید، لایک کنید، کامنت بدهید، مطالب جالب را به طور مستقیم به اشتراک گذاشته و دوستان جدید پیدا کنید. تایم لاین ابرک یک تایم لاین عمومی یا پابلیک است که همگان می‌توانند پست‌های شما را در آن مشاهده کنند.

معرفی پیام رسان ایرانی ابرک

با وجود کم و کاستی های این اپلیکیشن توانسته کاربران زیادی را جذب کند و خبر خوب اینکه قرار است سرویس هم صدا یا هم آهنگ به این اپ اضافه شود که در چت‌های خصوصی و گروهی افراد می‌توانند همان صدا یا آهنگی را با هم پخش و به ‌صورت هم‌ زمان آن را گوش کنند.

این پیام رسان داخلی دارای مجموعه استیکرهای بسیار پرطرفدار است که روزانه بر تعداد و مجموعه های آن نیز افزوده می شود که در نظر دارد مفاهیم ذهنی شما را در فضایی گرافیکی برای مخاطبین ارسال کند.

امکانات منحصر به فرد پیام رسان ایرانی ابرک :

امکان مشاهده ی وضعیت انلاین دیگر کاربران و دوستان

امکانات مشاهده ی پیام های برگزیده در هر روز در قسمت عمومی

امکان ذخیره ی مطالب مورد علاقه کاربر

امکان لایک و دنبال کردن پروفایل افراد

امکان ذخیره ی مطالب مورد علاقه

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.