پیام رسان ایرانی بیسفون

معرفی امکانات پیام رسان ایرانی بیسفون

نرم افزار های پیام رسان ایرانی این روز ها در مرکز توجه قرار گرفته اند و نصب آن ها بر روی پلتفرم های مختلف افزایش یافته است. پیام رسان ایرانی بیسفون یکی از این اپلیکیشن ها است که از طیف امکانات و قابلیت های بسیار خوبی بهره می برد که می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند.

این نرم افزار برای IOS و اندروید در فروشگاه های استاندارد در دسترس است. با استفاده از این اپلیکیشن با دوستان و مخاطبین خود چت فردی یا گروهی داشته باشید و از نهایت سرعت در این برنامه لذت ببرید.

در این برنامه احتیاج به اضافه کردن شماره دوستان به صورت دستی نیست و با نصب اپ به طور خودکار مخاطبین شما که این نرم افزار را نصب کرده اند برای شما لود می شوند.

معرفی امکانات پیام رسان ایرانی بیسفون

تماس های اینترنتی که در بیسفون برقرار می شوند کاملا رایگان هستند و شما می توانید با مخاطبین خود در نرم افزار در بستری امن تماس بگیرید. علاوه بر این اگر دوستانتان بیسفون ندارند شما باز هم می توانید با استفاده از تماس صوتی با آن ها تماس بگیرید و تا ۱۵% ارزان تر از تعرفه های اپراتور ها گفتگو کنید.

در این پیام رسان ایرانی می توانید گروه و کانال بسازید و دوستان خود را به آن اضافه کنید. علاوه بر این فایل ها، تصاویر، فیلم و هر فایلی با هر پسوند و حجمی را می توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در پیام رسان بیسفون لازم نیست حتما آدرس کانالی که دنبالش می‌گردید را بدانید، این نرم افزار هم امکان جستجو در کانال ‌ها را برای شما ایجاد کرده و هم با دسته ‌بندی کانال ‌ها، به شما کمک می کند تا راحت تر کانال‌ های مورد علاقه ‌تان را پیدا و دنبال کنید. در این اپلیکیشن مجموعه بزرگی از استیکر ها در دسترس هستند که می توانید احساسات خود را به وسیله آن ها برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

1 نظر
  1. EDWARD می گوید

    Currently it seems like Expression Engine is the top blogging platfor outt there
    right now. (from whst I’ve read) Is that what you’re using on your
    blog?

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.