انتخاب شدن گلکسی اس ۸ به عنوان «بهترین موبایل سال»

انتخاب شدن گلکسی اس ۸ به عنوان «بهترین موبایل سال»

اگر شما یکی از طرفداران همیشگی کمپانی سامسونگ و محصولات کم نظیر آن هستید، این خبر برای شما بسیار خوشحال کننده به نظر می آید.با ما تا انتها همراه باشید…براساس جدید ترین اخباری که از رویداد مهم جاری در لندن برگزار شد،شایان ذکر است که؛رویداد اهدای جوایز The Mobile Choice Consumer Awards 2017 در لندن برگزار شد و در جریان این رویداد، برخی از جوایز به کمپانی های سازنده اسمارت فون رسید.

با این همه گفتنی است که مراسم کاملاً بر بازار بریتانیا متمرکز بوده است.همانطور که میدانید،مثل همیشه، این مراسم اندکی زودتر از سال جدید میلادی برگزار شد و به همین خاطر، برخی موبایل ها مانند هوآوی میت ۱۰ و پیکسل ۲ گوگل فرصتی برای درخشیدن وعرضه نداشتند.

قطعا اخبارهای بسیاری از سایت های خبری مرتبط با سامسونگ در مورد اسمارت فون جدید سامسونگ مطلع شده اید؛پیش از هر چیز، گلکسی اس ۸، اسمارت فون پرچمدار سامسونگ به عنوان «موبایل سال» در Mobile Choice Consumer Awards امسال برگزیده شد.

علاوه بر این، اس ۸ سامسونگ توانست جایزه «بهترین دوربین موبایل ۲۰۱۷» را نیز دریافت کند و به سامسونگ یاری رساند تا به عنوان «بهترین تولیدکننده سال» انتخاب شود.بد نیست یادآور شویم که چشم‌انداز ترسیم شده برای آینده شرکت سامسونگ عبارت است از: تبدیل شدن به رهبر بازار دیجیتال جهان. شعار سامسونگ برای تحقق این چشم‌انداز، «شرکت دیجیتال» بودن است.

 

انتخاب شدن گلکسی اس 8 به عنوان «بهترین موبایل سال»

سامسونگ تنها شرکتی نیست که در این مراسم موفق به دریافت جایزه شد و برند آنر هم در دسته بندی «جالب توجه» به موفقیت رسید و موبایل آنر ۹ هم حالا «بهترین موبایل بازار میان رده» نام گرفته است. موتورولا موتو E4 «مقرون به صرفه ترین موبایل» نام گرفت و از این دیدگاه توانست رقبایی مانند آنر ۵C، نوکیا ۳۳۱۰ و گلکسی جی ۳ را کنار بزند.

همچنین در ادامه باید گفت،اپل واچ ۲ جایزه «بهترین اسمارت واچ» را به خانه برد و فیت بیت Charge 2 توانست در دسته بندی دیگر همین محصولات پوشیدنی، یعنی «بهترین پوشیدنی پایشگر سلامتی» به موفقیت برسد. گفتنی است که گوگل هوم هم فرصتی برای خودنمایی در این مراسم یافت و به نخستین اسپیکر هوشمندی تبدیل شد که جایزه «گجت متصل سال» را به خود اختصاص می دهد.

در انتهای خبر بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که؛ که آمازون هم به عنوان «بهترین خرده فروشی آنلاین» برگزیده شد و در همین حال، Vodafone «بهترین تجربه کاربری داخل فروشگاه» را دریافت نمود.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.