نخستین موبایل با نمایشگر بدون حاشیه آنر به زودی رونمایی خواهد شد

نخستین موبایل با نمایشگر بدون حاشیه آنر به زودی رونمایی خواهد شد

همانطور که مستحضرید،به تازگی در اخبار مرتبط با سیستم های مخابراتی اعلام شد که؛کمپانی هوآوی به تازگی موبایل Honor 7X که به جدید ترین پرچمدار کمپانی هوآوی معروف است، را در چین معرفی نمود.که به ویژگی های ممتاز آن از جمله ؛ یکی از ویژگی های ممتاز این مدل دوربین دوگانه آن استو همچنین حاشیه نمایشگر آنر ۷ اکس بسیار کم بوده و اندازه آن ۵٫۹۷ اینچ با نسبت ۱۸:۹ و رزولوشن ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل است؛ اشاره شد.

اما براساس آخرین اخبار رسیده،این شرکت با انتشار پوستری رسماً اعلام کرد که یک رویداد رونمایی دیگر در ۱۴ آذر را برنامه ریزی کرده است، رویدادی که ظاهراً قرار است در آن از نخستین موبایل این برند با نمایشگر بدون حاشیه رونمایی شود.

شعار رویداد مذکور که در شهر لندن برگزار خواهد شد «دید خود را به نهایت برسان» خواهد بود که اشاره ای مستقیم به اشغال تقریباً تمام سطح نمای جلوی موبایل جدید با صفحه نمایش است.بی شک باید منتظر محصول خارق العاده از این کمپانی باشیم…گفتنی است  که پیش از کمپانی هوآوی اعلام کرده بود که چیپست جدید Kirin 970 مجهز به یک پردازشگر عصبی مستقل برای پردازش داده های مرتبط با هوش مصنوعی خواهد بود.

 

نخستین موبایل با نمایشگر بدون حاشیه آنر

در ادامه شایان ذکر است که؛هشتگ «IOOI#» که در گوشه پایین پوستر به نمایش درآمده نیز به طور واضحی بهره مندی فبلت جدید از دوربین با لنز دوگانه را گوشزد می کند. ضمن این که دومین حرف O به شکل یک ربات درآمده که به نظر می رسد نشان از بهره مندی محصول مورد بحث از هوش مصنوعی(همانطور که در بالا به آن اشاره شد) باشد.

پس احتمالاً موبایل جدید آنر نیز قدرت خود را از جدیدترین چیپست چینی ها خواهد گرفت.در پوستر منتشر شده اشاره ای به نام موبایل هوشمند جدید نشده، اما می توان حدس زد که در روز ۱۴ آذر می بایست انتظار رونمایی از موبایل Note 9 آنر داشته باشیم. لازم به یادآوری است که از زمان معرفی موبایل Honor Note 8 بیش از یک سال گذشته است. گرچه باز هم نمی توان احتمال معرفی Honor 10 جدید به عنوان پرچمدار تازه آنر را نیز نادیده گرفت.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.