موبایل آنر V10 با ۶ گیگابایت رم و چیپست ۸ هسته ای در Geekbench رویت شد

موبایل آنر V10 با ۶ گیگابایت رم و چیپست ۸ هسته ای در Geekbench رویت شد

اگر به یاد داشته باشید،در خبرهای مرتبط با سیستم های مخابراتی به محصولات و پرچمداران کمپانی هوآوی اشاره کردیم.آنچه که به نظر می رسد این کمپانی همچنان قصد رقابت با سایر رقبا را دارد  و با دست پر به میدان آمده است.به تازگی دستگاهی که به با شماره مدل «HUAWEI BKL-AL20» شناخته می شود در پایگاه داده سرویس Geekbench رویت شده است؛ موبایلی که گفته می شود با نام تجاری Honor V10 معرفی خواهد شد.

لیست گیک بنچ برخی از مشخصات سخت افزاری دستگاه را افشا می کند و با آنچه طی ماه های اخیر شنیده ایم سازگاری دارد؛واضح است که براساس آنچه که در شکل زیر مشاهده می نمایید، آنر V10 از ۶ گیگابایت حافظه رم بهره می برد و به چیپستی ۸ هسته ای با حداکثر فرکانس کاری ۱٫۸۴ گیگاهرتز مجهز شده است. اگرچه چیپست مورد استفاده هوآوی مشخص نیست، اما می توان حدس زد که باید منتظر چیپست کایرین ۹۷۰ خود هوآوی باشیم که در ماه اکتبر و همراه با اسمارت فون میت ۱۰ رونمایی شد.

 

آنر V10

شایان ذکر است که؛سری V آنر معمولاً پرچمداری قدرتمند را با قیمتی کمتر نسبت به رقبا در اختیار مشتریان قرار می دهد و انتظار می رود که همین رویکرد با آنر V10 نیز تکرار شود. با توجه به لیست Geekbench، دستگاه به صورت پیش فرض از اندروید ۸٫۰ اوریو بهره مند است و احتمالاً رابط کاربری EMUI 8 هم رنگ و لعابی متفاوت به نرم افزار دستگاه خواهد بخشید.

در نهایت گفتنی است که آنر V10 در دو تست تک هسته ای و چند هسته ای، نمره بسیار خوبی از Geekbench دریافت کرده است و دیوایس مورد اشاره، قطعاً قادر به رقابت با بسیاری از پرچمداران اندرویدی فعلی خواهد بود؛ حداقل از منظر توانایی ها خام پردازشی. آنر V10 قرار است روز آتی به صورت رسمی معرفی شود و در خبرها آمده که باید منتظر معرفی Honor 9 Lite Youth Edition نیز باشیم که مدلی میان رده از آنر ۹ خواهد بود.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.