هوآوی احتمال دارد در موبایل هایش دوربین های مشابه DSLR تعبیه نماید

هوآوی احتمال دارد در موبایل هایش دوربین های مشابه DSLR تعبیه نماید

می دانیم که؛شرکت فناوری هوآوِی ( Huawei) شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات است. هوآوِی بزرگ‌ترین شرکت ارائه کننده سرویس‌های ارتباطی پس از پیشی گرفتن از اریکسون در سال ۲۰۱۲ در جهان است .کمپانی هوآوی که بشدت مشغول کارکردن بر روی محصولات و پرچمداران خود می باشد،همچنان قصد دارد که از ویژگی های منحصری به فردی در تلفن های هوشمند خود استفاده نمایدفاگر بخاطر داشته باشید در هوآوی میت۱۰ بااستفاده از دوربین سه بعدی و همچنین بهره مندی از هوش مصنوعی توانسته نظرات مثبت کاربران خود را جلب نماید.

کمپانی هوآوی چند ماه قبل نخستین چیپست مجهز به پردازنده اختصاصی هوش مصنوعی را معرفی کرد و حالا از احتمال تعبیه دوربین های مشابه DSLR در اسمارت فون های این کمپانی خبر رسیده است.«ریچارد یو» مدیرعامل این کمپانی اخیرا قابلیت های تصویربرداری و هوش مصنوعی را دو جنبه مهم از دنیای اسمارت فون ها عنوان کرده که به زودی دستخوش تغییرات گسترده ای خواهند شد.یو که پیش از این خواستار تعبیه دوربین های شبه DSLR در موبایل های هواوی شده بود از احتمال همکاری با کمپانی «کارل زایس» و استفاده از فناوری آنها در محصولات خود خبر داد.

 

هوآوی

احتمالا منظور وی از این دوربین ها به قابلیت های زوم بالا و فاصله کانونی شبیه به سنسورهای مدرن مربوط باشد که در نهایت به بهبود کیفیت تصاویر منجر خواهد شد.هوآوی اعتقاد دارد که حتی در صورت عدم ارائه فناوری های جدید در اسمارت فون ها، اپلیکیشن های هوش مصنوعی و دوربین های با کیفیت می تواند به افزایش رضایت کاربران منجر شود.این کمپانی با تکیه بر دیدگاه مذکور قابلیت های هوش مصنوعی گسترده ای را در آخرین پرچمدار خود یعنی سری میت ۱۰ پیاده سازی کرده و در تبلیغات گسترده مرتبط به این موبایل نیز بر همین ویژگی تاکید می کرد.

از طرف دیگر خبرهایی از احتمال پیاده سازی یک دوربین سه گانه در P20 به گوش می رسد که قرار است در سال میلادی جاری معرفی شود.
هدف اصلی این کمپانی جذب مشتریان بیشتر در کشورهای غربی است که به کار با اپلیکیشن های گوگل از قبیل پلی استور عادت دارند اما اغلب این برنامه ها در چین ممنوع شده اند.از اینرو هوآوی علاوه بر موارد مذکور بر بهینه سازی رابط کاربری موبایل های خود موسوم به EMUI نیز تمرکز کرده است و سعی دارد سلایق و نیازهای کاربران غربی را در آن مد نظر قرار دهد.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.