میت ۱۰ هوآوی توانست امتیاز ۹۷ در تست DxoMark کسب نماید

میت ۱۰ هوآوی توانست امتیاز ۹۷ در تست DxoMark کسب نماید

اگر بخواهیم کمی از پرچمدار جدید کمپانی اپل دور شویم ،باید سراغی از پرچمداران جدید کمپانی هوآوی بگیریم.اگر شما نیز یکی از علاقه مندان سرسخت حوزه عکاسی به حساب می آیید ،پیشنهاد میکنیم این خبر را از دست ندهید. هواوی میت ۱۰ تلفن‌هوشمندی است که رویای عشاق عکاسی را تحقق می‌بخشد. بی شک در جریان هستید که؛به‌تازگی هواوی از تلفن‌هوشمند میت۱۰ پرو رونمایی کرده که درست مانند اکثر پرچمداران سال ۲۰۱۷، از دوربین دوگانه بهره می‌برد.در اخبار های اخیر به ویژگی های ممتاز این مدل اشاره شد.

گفتنی است که؛مهندسان DxOMark برای بررسی دقیق این موبایل بیش از ۱۵۰۰ تصویر و ۲ ساعت ویدئو را در محیط های آزمایشگاهی و طبیعی با آن ثبت کرده اند.گفتنی است میت ۱۰ در ثبت تصاویر امتیاز ۱۰۰ را دریافت کرده که یک امتیاز از پیکسل بیشتر است، با این حال عملکرد پیکسل در ثبت ویدئو بهتر بوده است.

شایان ذکر است که؛همانطور که پیش از این ذکر شد؛دوربین گوگل پیکسل ۲ چندی پیش توانست با کسب نمره ۹۸ رکورد امتیاز های آزمایشگاه «DxOMark» را در زمینه کارایی دوربین بشکند، اما اکنون رقیب نزدیکی را در کنار خود احساس می کند که تنها با یک امتیاز کمتر و بالاتر از آیفون ۸ و نوت ۸ در رده دوم ایستاده است.

 

میت 10 هوآوی

این رقیب جدید که ارمغانی از سرزمین چین است «میت ۱۰» نام دارد و برای آن که کیفیت دوربین آن را بهتر درک کنید کافی است بدانید که امتیازات آیفون ۸، نوت ۸، و آیفون ۸ پلاس به ترتیب برابر ۹۲، ۹۴ و ۹۴ بوده است.

دوربین دوگانه این اسمارت فون ترکییبی از یک سنسور ۲۰ مگاپیکسلی مونوکروم و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی RGB است که در کنار زوم دوبرابری توانسته اند ۹۷ امتیاز را از چنگال نه چندان بخشنده DxOMark درآورند.این سنسورها نتیجه همکاری هواوی و کمپانی آلمانی لایکا است و با گشودگی دهانه لنز f/1.6 بهترین نمونه ها در دنیای موبایل محسوب می شوند.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.