ال جی موبایل لوکسی از خانواده سیگنچر را با قیمت بیشتر از آیفون ۱۰ رونمایی کرد

ال جی موبایل لوکسی از خانواده سیگنچر را با قیمت بیشتر از آیفون ۱۰ رونمایی کرد

بی شک با کمپانی قدرتمند “ال جی” آشنایی دارید، شرکت الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود.ریشه‌های تأسیس این شرکت به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت گلداستار بازمی‌گردد. شاید تا بحال به این فکر کرده اید،اپل با پرچمدار جدید خود یعنی آیفون ۱۰،قیمتی بالاتر از سایر برند ها دارد،اما باید اذعان کنیم که کمپانی ال جی از موبایل جدید خود رونمایی نموده که قیمتی بالاتر از اپل دارد.

می بایست قبول کنیم ؛ که ال جی استراتژی عجیبی در خصوص تولید فبلت پرچمدار V30 در پیش گرفته. تنها یک ماه پس از عرضه این محصول شاهد رونمایی از نسخه قوی تر آن در قالب +V30 بودیم، مدلی که تنها تحت قرارداد با چند اپراتور محدود روانه بازار شد. حالا ال جی دو ماه بعد از آن مدلی باز هم قوی تر از آن را تح برند لوکس سیگنچر معرفی نموده است.

شایان ذکر است که؛ از نحوه تصمیم گیری های ال جی و آنچه که به نظر می رسد ،چنین برداشت می شود که آنها به هیچ وجه از عملکرد نسخه استاندارد فبلت پرچمدار خود راضی نیستند و حالا با معرفی نسخه قوی تری از آن قصد دارند حداقل در کشور خود رقابتی تنگاتنگ تر را با دیگر بزرگان داشته باشند.نکته جالب تر در خصوص موبایل Signature جدید ال جی آن است که هیچ نشانی از برند V30 در سر و ظاهر آن مشاهده نمی شود، گویی که کره ای ها سعی دارند آن را به عنوان یک موبایل لوکس کاملاً مستقل و جدید نشان دهند.

 

ال جی

همانطور که طبق تصویر ملاحضه می نمایید،این مدل از طراحی منحصربفردی برخوردار است.از ویژگی های آن شایان ذکر است که،موبایل مورد بحث در زیر بدنه زیبا و شیک خود ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی دارد. ضمن این که به طور پیش فرض با جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید یعنی Oreo عرضه می شود. تعداد محدودی از خریداران امکان آن را خواهند داشت تا نامشان روی بدنه پشتی سرامیکی سیگنچر جدید درج شود. ضمن این که درون بسته بندی آن یک جفت هدست با برند Bang & Olufsen وجود خواهد داشت.

که یکی از آنها سیم دار و دیگری بیسیم خواهد بود.ال جی این نسخه ویژه از موبایل V30 را با قیمت ۱۸۲۰ دلار به فروش خواهد رساند. نکته جالب اینجاست تنها قرار است ۳۰۰ دستگاه از آن به تولید برسد و خریداران نیز می بایست معرفی نامه جداگانه برای خرید آن داشته باشند.البته متاسفانه احتمال داردهیچ گاه دست شما به این سوپر V30 نخواهد رسید، چرا که قرار است تنها در کشور کره جنوبی عرضه شود.باید منتظر ماند و از جدید ترین اخبار مطلع شد…

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.