ال جی جهت افزایش سود دهی استراتژی موبایل خود را مورد بازنگری قرار می‌دهد

ال جی جهت افزایش سود دهی استراتژی موبایل خود را مورد بازنگری قرار می‌دهد

پر واضح است که؛ال‌جی ، ( LG Electronics) شرکت الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود.آنطور که به نظر می رسد کمپانی های بزرگ از جمله اپل و سامسونگ و هوآوی و … رقابت تنگاتنگی در حوزه مخابراتی وهمچنین تولید و عرضه تلفن های هوشمند قوی تری نسبت به قبل هستند،در همین راستا این اقدامات سبب شده که کمپانی ال جی نیز به فکر فرو رود تا رویه ها واستراتژی های خود را جهت سود آوری افرایش و ارتقاء دهد.

اگر مطلع بوده باشیدبه تازگی دراخبار خواندیم که ال جی ظاهراً قصد دارد معرفی پرچمدار جی ۷ را به اواسط ماه مارس موکول کند. ال‌جی استراتژی جدیدی برای کسب‌وکار گوشی‌های هوشمند خود در پیش می‌گیرد. کره‌ای‌ها در حال اِعمال تغییراتی در زمان و چگونگی عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند خود هستند. .جو سئونگ-جین، مدیرعامل ال جی الکترونیکس اخیراً در جریان نمایشگاه CES 2018 به مصاحبه با رسانه های کره ای پرداخته است و به برخی سوالات در این باره پاسخ داده.

 

ال جی

همچنین گفتنی است که؛هنگامی که از او خواسته شد بازه زمانی احتمالی معرفی جی ۷ را اعلام کند، رییس هئیت مدیره ال جی گفت که موبایل های آتی این شرکت «زمانی که لازم باشد» معرفی می شوند و تاریخ رونمایی از آنها، دیگر لزوماً برای رقابت با سایر کمپانی تعیین نمی گردد.مدیرعامل ال جی می گوید موبایل های آتی این شرکت «زمانی که لازم باشد» معرفی می شوند.

در انتهای خبر شایان ذکر است که،جو می گوید ال جی قصد دارد موبایل های پرچمدار خود را برای مدتی بیشتر در بازی نگه دارد و برای تحقق این مهم، از متدهای مختلفی مانند عرضه چند ورژن مختلف از یک مدل استفاده خواهد کرد.جالب است بدانید که مدیرعامل ال جی، دلیل تغییر استراتژی های خود را مشکلات مالی واحد موبایل نمی داند و در عوض اشاره می کند که دستیابی به پلتفرمی مناسب برای مدتی طولانی، اهمیت فراوانی دارد. در نهایت باید افزود که انتظار می رود ال جی در گزارش مالی خود از سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷، خبر از ضرردهی واحد موبایل بدهد و اگر چنین اتفاقی بیفتد، این واحد برای یازدهمین سه ماهه پیاپی، در وضعیت قرمز به سر می برد.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.