آیفون ۶٫۱ اینچی سال ۲۰۱۸،بار دیگر بدنه ای از جنس فلز خواهد داشت

آیفون 6.1 اینچی

آیفون ۶٫۱ اینچی سال ۲۰۱۸،بار دیگر بدنه ای از جنس فلز خواهد داشت

طبق آخرین گزارشات رسیده حاکی از آن دارند که؛ماه گذشته مینگ-چی کو، تحلیلگر نام آشنای موسسه KGI Securities گفت که اپل طی سال آتی میلادی، از آیفونی ۶٫۱ اینچی رونمایی می کند که طراحی آیفون X را به ارث برده اما به جای پنل OLED، از LCD بهره می برد. حالا نشریه Nikkei هم به اطلاعات بیشتری درباره موبایل بعدی اپل دست یافته و می گوید که این مدل از آیفون، درست مانند آیفون ۷ و ۷ پلاس به بدنه آلومینیومی مجهز می شود.

در ادامه خبر شایان ذکر است که؛ آیفون ۸ از منظر طراحی تفاوت چشمگیری با آیفون ۷ نداشت و شاید یکی از معدود تغییرات، بدنه شیشه ای آن بود که امکان پشتیبانی از شارژ وایرلس را فراهم می کرد. با این حال بنابر گزارش های تازه، آیفون ۶٫۱ اینچی احتمالاً دوباره با استفاده از آلومینیوم ساخته می شود و در رنگ های گوناگون به بازار می آید. منابع Nikkei افزوده اند که دو موبایل دیگر اپل در سال ۲۰۱۸، پنل نمایشگر OLED داشته و در ابعاد ۶٫۲ اینچ و ۵٫۸ اینچ عرضه می شوند.

آیفون 6.1 اینچی


آیفون ۷ در ۵ رنگ مختلف شامل رز گلد، طلایی، نقره‌ای، جت‌بلک و مشکی مات روانه بازار شد؛ اما این تنوع رنگ در آیفون‌های امسال کاهش پیدا کرد. به نظر می‌رسد ایجاد تنوع رنگ‌ در مدل‌های شیشه‌ا‌ی آیفون ۸ و آیفون ۱۰ سخت‌تر از مدل‌های گذشته است. استفاده‌ی دوباره اپل از فلز در پشت گوشی به کاهش هزینه‌ی تولید محصول آینده‌اش کمک خواهد کرد. اما استفاده از شیشه، شارژ بی‌سیم را برای دستگاه ممکن می‌سازد؛ از این رو باید منتظر اقدام اپل برای جبران این نقص در آیفون فلزی سال آینده ماند.

در انتهای خبر گفتنی است که؛آیفون ۶٫۱ اینچی سال آینده، ارزان قیمت مدل از میان سه موبایل تازه اپل خواهد بود و استفاده از بدنه فلزی و پنل نمایشگر LCD، گواهی بر این موضوع است. با این حال هنوز باید منتظر ماند و دید که تکلیف قابلیت شارژ وایرلس چه می شود و اپل می تواند راهی برای پشتیبانی از آن به همراه بدنه آلومینیومی بیابد یا خیر.

 

منبع

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *