از مجهزشدن گلکسی S9 به Face ID تا احتمال همراه بودن با ایرفون بلوتوث AKG

از مجهزشدن گلکسی S9 به Face ID تا احتمال همراه بودن با ایرفون بلوتوث AKG

آنچه که به نظر می رسد،کمپانی سامسونگ،به طور معمول به انتشار اخبارهای زودهنگام مربوط به پرچمداران جدید خود عادت دارد ،گلکسی اس ۹، همراه با ایرفون جدیدی از AKG عرضه می شود که احتمالاً مدلی بلوتوثی خواهد بود. گفتنی است که خانواده گلکسی اس ۸ و فبلت نوت ۸ هم در حال حاضر همراه با ایرباد AKG عرضه شده اند اما این هدفون ها از نوع سیمی هستند.تحلیل پرفورمنس ایرفون های قرار گرفته در جعبه گلکسی اس ۸ و نوت ۸ نشان داده که عملکردی بالاتر از میانگین دارند و با ولوم معمولی، کیفیت صدای خوبی در اختیار کاربر می گذارند.

IconXسامسونگ قیمتی معادل ۱۹۹ دلار دارد و بعید است که همراه با اس ۹ عرضه شود. از طرف دیگر، استفاده از هندزفری بلوتوث می تواند به معنای حذف جک ۳٫۵ میلی متری هدفون از گلکسی اس ۹ باشد که البته منبع نزدیک به سامسونگ این مسئله را رد کرده و می گوید که جک هدفون، حداقل در مدل های آزمایشی فعلی تعبیه شده است.

استفاده از هندزفری بلوتوث می تواند به معنای حذف جک ۳٫۵ میلی متری هدفون از گلکسی اس ۹ باشد.نکته قابل توجه دیگر در گزارش اخیر، به دوربین گلکسی اس ۹ ارتباط دارد. در حالی که طرح های ابتدایی گلکسی اس ۹ از چیدمان عمودی دوربین دوگانه حکایت داشته اند، افشاگر مورد اشاره می گوید که این دوربین از تکنولوژی لایه BBAR هم بهره می برد.

 

گلکسی S9

شایان ذکر است که؛کمپانی سامسونگ معمولا همزمان با کنگره جهانی موبایل (MWC) که اواخر زمستان برگزار می شود از محصولات جدید خود رونمایی می کند. اما بر اساس شایعات جدید ممکن است در دی ماه سال جاری شاهد معرفی عضو جدید خانواده گلکسی S باشیم.
این خبر توسط افشا کننده معروفی به نام «Ricciolo» در توییتر منتشر شده و بر اساس آن کمپانی کره ای احتمالا همزمان با نمایشگاه تجهیزات الکترونیکی CES از گلکسی S9 رونمایی می کند.

علاوه بر این پرچمدار جدید سامسونگ به سیستم شناسایی چهره مشابه Face ID مجهز خوهد بود. همانطور که می دانید سیستم شناسایی چهره اپل در مرحله تولید با مشکلات ریز و درشت بسیاری دست و پنجه نرم کرده و باید ببینیم سامسونگ تا چه حد در توسعه این فناوری موفق خواهد بود.از طرف دیگر انتظار می رود که این اسمارت فون به چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ و دوربین دوگانه مجهز باشد.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.